SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja przemiana brzucha!!!podsumowanie strona 15,16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Było by miło jakbyś sobie zmierzył poziom tluszczu. ABS 1 hmm.. Probowałem zarowno 1 jak i 2 jest to zupełnie co innego. Przy 1 zaczynasz ostro i sie dziwie ze zrobiłes cały i nie czules nic na drugi dzien. No ale szacunek. Natomiast gdy juz wejdzie CI ten trening to po 4,5 razach nie bedziesz juz czul bo miesnie sie przyzwyczaja. A co do ABS 2 to jest moim skromnym zdanie jest o wiele lepszy zaczynasz lekko i w miare oceny swoich umiejetnosci zmiekszasz poziom.
Lepiej wykonuj jeden program a systematycznie. DObrze by tez bylo jakbys cwiczyl cale ciało. POdczas treningu siłowego też sie spala duzo tluszczu nawet wiecej niz podczas treningow wytrzymalosciowych. Oczywiscie mozesz sie katowac ale bez diety nic nie osiagniesz.

Wiec pytanie mam. Co jadasz i czy masz problemy z silna wola??

Co do licznika i tak kijowe zdjecie bo tego co trzeba to nie widac bo zamazane:D

Zmieniony przez - flacha11 w dniu 2007-12-29 23:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
flacha jak byś czytał wszystko dokładnie to byś wiedzial ze mam 1,8 stażu na siłowni itp itp...poziom tłuszczu mam 26,... coś...dobra zobaczymy jak zrobię spokojna głowa właśnie teraz idę robic ABS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
sorry za moja nie uwage:P:P no idz i napisz jak poszło. Ja swoje tez ide zrobić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
ABS

*************** 5 ***************

wszystko idzie dobrej myśli dziś zrobiłem 20 min na rowerku rano i 10 min wieczorem,abs idzie z dnia na dzień coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
a od czego ty tak przymasowałeś a6w wg mnie jest kiepska jesli chodzi o miesnie, za słabe na dół brzucha,robilem kiedys do 20 dnia i zrezygnowałem

Zmieniony przez - Kuyaviya w dniu 2007-12-30 23:02:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
ABS

*************** 6 ***************

rano bylem biegac około 30 kondycja do dupy...łydki były tak napięte ze szok...wieczorem pojeździłem troszkę na rowerze i na razie wszystko jest ok

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2007-12-30 23:06:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
śniadanie jajecznica potem obiad kotlet z kurczaka surówka pyszna..i na kolacje mała kanapeke i wciągu ddnia tez parę owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
JAkimiś suplami dysponujesz?? No w ciagu dnia ładnie ładnie. Wiecej białka jedz. No i tak jak mówiłem po cwiczeniach wegle. A przed bieganiem cukry proste. (glutamina) owoce ogolnie o ile sie nie myle to fruktoza jest w owocach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no jestem ciągle na cyklu mono,staram sie jakość nie jeść za dużo i źle staram sie jakoś dobrze odżywiać idę spać jutro czeka mnie trochę roboty dobranoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy trening ogólnorozwojowy potrzeby???

Następny temat

FBW do poprawy

WHEY premium