SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja mala propozyjca zmiany

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3660
Jezeli cwiczycie juz jakis czas i nie macie za bardzo pomyslu na nowy plan to poradze wam zrobic sobie 2 do 3 tygodni ogolnorozwojowego treningu bardzo w tym zwaracja uwaga na martwy ciag angazuje on bowiem bardzo wiele partii miesni o ktorych przecietny amator jak wiekszosc z nas nie pamieta i nie cwiczy.
Bardzo fajnym Cwiczeniem jest rowniez podnoszenie ciezarow nad glowe z ziemi tak jak to robia sztangisci oczywiscie lepiej stosowac pas ochronny zeby nie nabawic sie kontuzji bardzo dobrze jeszcze jest w tym czasie robic wykroki ze sztanga na blecach zaangarzuje bardzo dobrze partie dolne cwiczylem sport wiele lat i tak robilismy przed sezonem bardzo czesto po 2 do 3 tygodni 4x w tgodniu i wierzcie mi efekty byly odyzwkiwalo sie sile i chec do dalszych cwiczen wzmacnialo sie caly organizm nie tylko pompowaniem miesni jak to sie robi na codzien pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Ciekawe odkrycie

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Co do tego podnoszenia ciezaru to trzeba miec naprawde dobra technike,i najlepiej ,zeby ktos na poczatku obserwowal ,czy mamy dobra technike.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3660
Nadal bladzisz ja nie napisalem ze masz dzwigac duze ciezary :) to chyba jasne kazdy ma cwiczyc jak mu dobrze i jak ciezarem mu pasuje czy robi sile czy mase to logiczne ale wielu z was dopiero dojdzie do techniki po latach sam sie ucze jeszcze jej w wielu cwiczeniach ale jest juz ok odkad zaczolem cwiczyc technicznie moje miesnie sa pelniejsze i wyrazniej zarysowane pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Według mnie nie powinno być sytuacji, że nie wiemy jak będziemy dalej ćwiczyć. Plan rozpisuje się na dłużej a nie na 1 cykl treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie łapię o co biega.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesieczna przerwa od silowni - kilka pytan

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium