SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja dieta-finalna modyfikacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4178
cześć! w ciągu ostatnich kilku(nastu)m-cy co chwilę nieco modyfikowałem swoją dietę, by w końcu dojść do czegoś co na 100% mnie zadowoli.Stety czy niestety z natury jestem perfekcjonistą i wszystko staram się robić jak najlepiej,czasem może nieco chorobliwie.Jednak nie chodzi tu o dokładność co do grama B/T/W, lecz dobór produktów.W końcu wymyśliłem coś takiego:
8:00-ryż pełnoziarnisty Wuja Bena, orzechy,oliwa z oliwek,chudy twaróg,banan/rodzyny lub inny owoc.
11:00-makaron razowy(mąka 1800 i 1500), jaja,przyprawy,pomidory na ciepło,kukurydza -jest to posiłek potreningowy
14:00-kasza gryczana/jaglana, pierś kura/indyk, włoszczyzna/kapusta, oliwa z oliwek.
17:00-płatki owsiane,kokos wiórki,migdały , oliwa z oliwek,makrela,brokuły.
20:00-kuskus,tuńczyk,tran w płynie,zielona sałata,rzodkiewki.
Po południu jeszcze jabłko+mały jogurt naturalny,albo trochę kefiru.
Tak to wszystko wygląda.Teraz udało mi się pozbierać i znów uderzam na siłownię.Trening 2m-ce HST,1m-c holistyczny i tak w kółko.Tendencja do łapania tłuszczu minimalna. W 4,5-5g /B 2,3-3g / T 1-1,3g
Bardzo proszę o ocenę tego wszystkiego.Do tego jeszcze suple ale to już wiem co i jak.

nothing can stop me now...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
wedlug mnie bialko na poziomie 2 g powinno wystarczyc. dalbym wiecej tluszczu skoro nie masz tendencji do lapania fatu.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Bialko ok 2g wystarczy Reszta wyglada ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
białka to góra 2,3a nie 3 a reszta ok

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
to chlop ma teraz wybor 2,3 g czy 2 ? niewielka roznica

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
dlatego napisałe ze 2,3 to góra żeby nie przesadzał i za 3 się niebrał

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o mleko

Następny temat

znowu aeroby, tętno i spalanie tłuszczu...

WHEY premium