SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
no właśnie 20 g białka + 80 g ww i to często tych prosty bądź z wysokim ig

jak już to pisałem, żeby zjadł jakiś ryż brązowy a do tego wypił wpc jako źródło białka zamiast mięsa/ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
Chcialbym gainerem uzupelniac braki w diecie a z tego wszystkiego wychodzi tylko potreningowy a reszta dni? Znaczy ja btw nie ukladalem tylko po prostu jem 4/5 pelnowartosciowych posilkow i raczej napewno mam jakies braki i chcialbym gainerkiem je uzupelniac.To kiedy?

Cos z innej beczki jajka szamie rano jak i kolo 16:30 najczesciej, rano z platkami a kolo 16:30 moze byc jaja + gainer jako węgle zamiast ryzu/kaszu itp. Nie jest to okol treningowy. Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
a nie możesz jeść więcej pełnowartościowego żarcia? jak masz jakieś braki to jedz więcej ryżu, kaszy, makaronu i po problemie!

no ale jak jesteś ekto, to cóż, możesz te kcal podbić tym gainerem..
ale nie przesadzałbym
pamiętaj, że normalne jedzenie jest lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
Problem w tym ze nie mam jak raz ze duzo jem no i ciezko wiecej w siebie wsadzic a dwa ze no czasami jestem w takim polozeniu ze nie mam jak zrobic normalne zarcie a gainer bardzo latwo szybko mozna wypic i wchodzi bez klopotu.Po to są te gainery zeby bazowac na nich jako dodatek uzupelnienie. Napisz w jakich porach najlepiej brac wiem ze to zalezy od moich brakow ale w moim przypadku ja nie mam pojecia jakie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
skoro Ty nie masz pojęcia jakie są to jakie ja mogę mieć na ten temat pojęcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
No ja chce gainerem dokladac organizmowi do pieca, nie znam nikogo ze swojej spolecznosci zeby ktos wyliczal btw. Ja tez wlasnie sie niechce ograniczac bo roznie to z tym apetytem. Chodzi tylko mniej wiecej w jakich porach najlepiej ladowac gainer. Bo skoro mowisz mi ze przed treningiem nie wolno brac gainera nie mając pojęcia jakie są moje braki a mimo to poprawiles ze nie wolno nie majac pojęcia o brakach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ok, nie wyliczaj więc
stosuj się do założeń
poczytaj i jedz zgodnie z tym
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

wiesz, ciężko rzec kiedy masz go pić, gdyż praktycznie każde braki możesz uzupełnić jedzeniem, jeżeli jesz dużo i pełnowartościowo to nie ma za bardzo czego uzupełniać

pij go wtedy kiedy uznasz, że posiłek był biedny, albo kiedy nie masz możliwości zjeść czegoś innego
nie opieraj jednak diety na gainerze, normalna szama przede wszystkim

a to czy wolno czy nie wolno.. to Cie bynajmniej nie zabije
ale mija się z celu i nie ma sensu go tam dawać

po treningu (w szatni) możesz łyknąć małą porcję, nie zapchaj się i ruszaj na normalną szamę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
ok ok dobrze prawisz. A moze miedzy posilkami zapodac gainera, czasem na potreningowym(jest to pora obiadowa okolo13godz) nie mam jak surowki szamac bo roznie z apetytem to moze 1,5h po potreningowym gainerek? itd itd jak posilek nie byl w pelni bogaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
w ostateczności - ok
lepsze to niż nic

ale o co chodzi z tą surówką? surówka to chyba akurat najmniej ważny element posiłku po treningu

jak jesteś ekto i masz problemy z złapaniem masy to możesz między posiłkami sobie zapodać tego gainera
jednak przede wszystkim dużo jedz, dużo ww, w ciągu dnia te o niskim ig (kasze, ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, chleb razowy)
odżywki traktuj jako dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
Ja myslalem ze to wazne zeby na potreningowym szamac jakies warzywa/surowke do kuraka i ryzu dajmy na to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpuszczanie białka

Następny temat

Męskie piersi (+trening ogólny)

WHEY premium