SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mieszanie odzywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
jesli mozesz odczekaj okolo 20 minut - sam osobiscie wale wszytko razem - procz SZEJKERA

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Don Siwy,

muszę Cię zmartwić, bo odżywki powinno spożywać się bezpośrednio po przygotowaniu. Myślę, że shaker będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nie jest drogi ewentualnie przy kolejnym zakupie odzywki wydęb go od sprzedawcy w formie promocji

Comando,
możesz wypić kretkę razem z gainerem

Pozdro
Dareckyy

Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-09-30 22:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
Dareckyy, sam zobacz https://www.sfd.pl/temat163443
moze białko albo kreatyne trzeba brac zaraz po przygotowaniu a gainera mozna potrzymac troche
zreszta sam nie wiem

WIE KTOS MOZE JAK Z TYM W KONCU JEST???????

ps
tak czy inaczej łap soga

Zmieniony przez - DonSiwy w dniu 2004-09-30 23:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
KREATYNE z tego co wiem to odrazu a bialko i gainera to mozna nawet po 5h wypić tylko chyba lepiej mieszać z woda na dluższe dystansy bo mleko bedzie fermentowac ?? dobrze gadam?

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Don Siwy,

dzięki za soga. Na opakowaniach odżywek, których ja używam pisze, żeby spożyć bezpośrednio po przygotowaniu (dotyczy również gainera)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
ja wlewam mleko do pół litrowej butelki po coli lub czyms innym i dosypuje 5 łyżek odżywki przez lejek zakrecam korek i mieszam hehehe szejker za friko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
Panowie ale jak ja np. ide do szkoly i gainera rozrobilbym tak ok 7:00 i wypil ok 11:00 w szkole to zle?? mleko sfremenuje w takim czasie..??jak rozwiazac sprawe gainera w szkole...??korwa bo ja te zjuz bede bral odzywe w szkole..a kumpel juz jakis czas nosi do szkoly i ona tk ***ie ta odzywa i korwa taka jes****owa w smaku ze**** na zygii zbiera..( moze to wian tej fermentacji.)a mowi ze jak lyka od razu opo przgotowaniu toz e dobra ejst..to jak...

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Witam... Troche pozno podlaczam sie do dyskusji, no ale nic.
Jak zrobisz z woda to Ci nie sfermentuje, a i z mlekiem nie sadze, zeby to bylo mozliwe :/ No chyba, ze mleko prosto od krowy, bo UHT to chyba nigdy nie sfermentuje. A juz na pewno nie po 3 czy 5 godzinach.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W lato z mlekiem moze sie zepsuc

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
ja nosilem wode w bootli 0.5 l i dosypywalem gainera w szkole kilka wstrzasow i ok, fakt ze z mlekiem jest lepsze ale raczej mleko sie nie nadaje, ew. bootelka co dzien do wymiany.

pozdro

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki do biegania

Następny temat

pare pytan

WHEY premium