SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

micrac91, redukcja etap II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
DT

Ładowanie!!!! :) Na treningu, to aż się nie mogłem doczekać tych frykasów

Pas zmierzony dziś rano i pokazuje -1 na pępku i boczkach i -0,5 cm wyżej, w talii, więc może jeszcze trochę tej wody siedzi.

Zobaczę jak to się teraz będzie miało po ładowaniu.

Dieta



Trening wszedł dość dobrze, jedynie w siadach tak na styk. Nie wiem czy nie powtórzę ciężarów za tydzień, ewentualnie dołożę tylko trochę.



Fotki po treningowej michy




Miały być wafle ryżowe, ale dostałem za free te spożywcze, więc wykorzystałem i zrobiłem przysmak z dzieciństwa. Przekładany dżemem śliwkowym domowej roboty i masą krówkową o smaku orzechowym. Miazga.






Zmieniony przez - micrac91 w dniu 2014-01-18 20:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
Zaległa wypiska za wczoraj

DT

Wczorajsze ładowanie mogło być nie do końca dobrym pomysłem, bo podczas tej wyżerki aż mi się słabo robiło od takiego skoku cukru :P








Wstawię jeszcze film z MC (90 kg), który robiłem mocno asekuracyjnie, bo sprawia mi kłopot to ćwiczenie.Praktycznie zawsze boli mnie dolna część pleców po tym ćwiczeniu i czuję, że ten ból promieniu w kierunku pachwiny. Za ocenę z góry dziękuje.





Zmieniony przez - micrac91 w dniu 2014-01-20 12:59:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
DNT

Zaległa wypiska z wczoraj.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
DT

Wypiska z dzisiaj. Z racji tego, że w sobotę mam imprezę, która będzie troszkę zakrapiana, treningi przesuwam o jeden dzień. Czyli w tym tygodniu ćwiczę wt-śr wolne pi-sob.

Dzisiaj po treningowo wjechały po połowie kawałka tych ciast na dole. Ciasta kupione w piekarni, gdzie robią je w wersji light, czyli bez cukru.

Pierwsze to szarlotka z płatków owsianych, drugie coś ala sernik na zimno z twarogu z musem malinowym. Daje radę







No i foteczki ciast









Zmieniony przez - micrac91 w dniu 2014-01-21 16:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
DT

Dieta ok.
Jeśli chodzi o trening to powtarzam ciężary za tydzień, bo dzisiaj coś ciężko było.







Wkradła się pomyłka, aero 25 min.

Zmieniony przez - micrac91 w dniu 2014-01-22 23:25:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
DNT

Dzisiaj dzień bez treningu, natomiast z nauką... ach ta sesja.

Zmiany w misce - ściąłem kalorie zarówno w dnt i dt. Nie mogę tej redukcji ciągnąć w nieskończoność, a ostatnio czuję, że stoję w miejscu, nawet, gdy dodaje co tydzień aerobów.

Tak to teraz będzie wyglądało, czyli -200 kcal w dt i -150 kcal w dnt
B T W Suma
DT 200 95 200 2455
DNT 180 120 100 2200

Dzisiejsza micha :





Zmieniony przez - micrac91 w dniu 2014-01-23 17:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
jak kota robisz to się nie dziw, że plecki bolą

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
wiem, wiem, już w dziale trening powiedzieli co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
DT

witam ! dzisiaj bardzo dobrze się ćwiczyło. W siadach powtórzyłem ciężar z tamtego tygodnia i znów nie było lekko. Teraz nie wiem czy zmniejszyć objętość i ciężary w góry czy zostać dalej przy tych ciężarach ? Poradzi ktoś w tym ?

Wyciskanie w skosie zamieniłem na dipsy klatkowe, bo poczytałem, że akurat to ćwiczenie najlepiej rozwija układ nerwowy i przyzwyczaja mięśnie do ciężarów. Może ktoś potwierdzić tą tezę ?

Dieta na 100%.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
DT

Zaległa wypiska z wczoraj.

Na treningu nauka MC, więc ciężary nieduże.
Przy unoszeniu sztangi na biceps, prawie mi odcięło prąd. Ciemno przed oczami i słabo. Pewnie dlatego, że bez węgli ćwiczyłem. Kiepsko się poźniej czułem i aerobów trochę mniej.

Co do diety, to bez komentarza.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który wyciąg wybrać ?

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium