SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

methandienone + colomid + kreatyna = co i jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1062

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

75

Wzrost

180

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

107

Obwód uda

59

Obwód talii

80

Staż na siłowni

14 miesięcy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Cel cyklu

masa!

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik, chudnięcia

Stan zdrowia

Zajebisty conajmniej

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nic z tych spraw

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Przysiad - 110, martwy 120, klatka 80 :C
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Siemanko, ćwiczę rok już typowo siłowo. Prędzej dużo biegania itp nawet piłka nożna. Na obecną chwile mam w swoim arsenale methandienone, colomid oraz kreatynę OLIMPU TCM XPLODE Jabłczan. Dużo się gada na temat sterydów, że szkodliwe. W jaki sposób zastosować mój arsenał do rozbudowy mieśni nie robiąc sobie przy tym krzywdy? Jaką dietkę zastosować aby nie było rozstępów. Dzięki z góry :3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 731
Aby było bezpiecznie to zrób taki cyklon: dt 10g kreatyny, dnt 5g. Cykl minimum miesiąc. Później przerwa tyle ile trwał cykl. Zrób z pięć takich cyklonów, ułóż dietę i możesz podjeżdżać furą pod gimnazjum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
zacznij od diety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
W sensie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
w sensie ze nie masz diety,wiec idz do dzialu odzywianie i tam Ci pomoga i pocwicz jeszcze spory czas na samej diecie,kreatynie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Sie pytam jak to zastosować aby nie zrobić sobie krzywdy a nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
napisz co wczoraj zjadłeś w ciagu całego dnia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Z rana ok 180gram płatków owsianych z mlekiem, w szkole zjadłem twarożek grani, 150gram ryżu curry, 4 kawałki chleba razowego( z ziarnami) z szynką i serem, wróciłem wypiłem kawę, obiad to pierogi z mięsem (nie wiem ile gram) kolacja 4 całe jajka gotowane, twaróg chudy ok70gram 3 pomidory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
+ ok 3 litry wody i po treningu banana XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Dieta porażka. Daruj sobie SAA bo nic z cyklu nie wyniesie. Jedynie w hormonach sobie namieszasz. Dopniesz dietę masa ruszy, bo jak jesz za mało to co Ci da saa

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Co w mojej diecie jest nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Dla ułatwienia wklejam Ci link żebyś mógł się zapoznać https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid z Hcg

Następny temat

Badanie testosteronu i Hemoglobiny

WHEY premium