SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy co i jak ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , chcial bym zaczac cykl deki tylko nie wiem ile tego zakupić itp... mam 17 lat , waże 60kg , cwicze już okolo 5miesiecy na czysto .. ale nie moge nabrac masy .. jem ile wejdzie i nic ... mogł by mi ktos napisac ile strzałów zakupić + dawkowanie ... Wiem że występuja skutki uboczne , najlepiej jak by to było z najmniejsza iloscia skutków uboczynych ;] , nie mile widzanie posty z " jestes zamłody, twoj organizm sie rozwija " i tak czy bede mial 40lat czy 10 lat po koksach kazdy jest poryty :), wybrałem deke dlatego ze , tabletki(maeta) itp.. działa na watrobe ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
nie musisz wstawac tak rano aby pic bialko lepiej kp bialeczko o bardzo wolnym wchlanianiu i pij przed snem moze to byc
pro cas olimpa lub miesznke kilku komonentow np z hiteca
mozesz jedynie wstac godzine przed normalnym przebudzeniem i walnac se 5gr glutaminy i dalej spac .Do tego utrzymuj metabolizm na stalym poziomie z bialek na dzien mozesz zakupic wpc extensora cena dobra dzialanie terz wpi nie musisz kupowac bo i tak dla ciebie niebedzie ruznicy a wydasz wieksza kase za ktura lepiej cos dokup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 240 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6955
Kostek swoja waga i wiekiem przypominasz mi mojego braciaka
wiek 17 waga 60kg tez pierdzielil cos o koksach wiec usiadlem z nim
na spokojnie i pogadalem "jestes zamłody, twoj organizm sie rozwija" to poprostu czysty fakt ulozylem mu diete, trening na mase dokupilem 2,5kg bialka + witaminy i powiem Ci tylko tyle nie widzialem go 3 tygodnie zadzwonilem ostatnio spytalem co i jak z jego glosu slyszalem ze jest bardzo zadowolony na koniec naszej dlugiej rozmowy dodal tylko pewnym glosem cyt. "Przyjedziesz to zobaczysz"

..:: Śmierć jest tylko kolejną ścieżką, którą każdy musi przejść ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ? , to moze , podeślesz mi jego trening i diete ...nazwe białka i witaminek , jesli to pomoze to sie truć nie bede :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
zobaczysz jesli ulozysz sobie jaks fajna dietke i plan treningowy to kos narazie ci niebedzie potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
zacznij jesc w koncu

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.. jem ile wejdzie i nic ... <- nie przeczytales dokładnie ... :) , hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
A gdy z glowa jesc juz zaczniesz, kilo przyjdzie, ladnie trzasnie.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 240 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6955
z dieta i bialkiem nie bedzie problemu natomiast z witaminami
bedzie tzn. nie mozna ich kupic w polsce jest to specjalny kompleks witamin
dla sportowcow 300% dziennego zapotrzebowania firmy Kurdivat czy cos takiego nie pamietam dokladnie nazwy jakby co wal do mnie na @

..:: Śmierć jest tylko kolejną ścieżką, którą każdy musi przejść ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Nie trzeba od razu wsiadac do ferrari jak mozna do poloneza taniej.

Zwykle witaminy Hi-Teca x2 (26 zl) tez dadza rade.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki ,a co z dietą ?? czytalem posty na forum odrzywiania , ale nie wiem jak mam obliczyc ile bialka na 60kg tluszczu i weglowodanow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Ty teraz sie musisz rozdymac jak balon od srodka.

Nic nie licz tylko wpie przaj co popadnie. Byle nie slodycze, bialy chleb i coca-cole. Naprawde musisz sie zmusic do jedzenia - rozciagnies zoladek tym samym i przygotujesz na coraz wieksze ilosci pokarmu. Dodaj oleje do diety (oliwke, lniany, kukurydziany itd) to zwolni metabolizm. Jedz o rownym porach, a w srodku nocy 30g gainera + 50 g bialka. Nie ma szans zebys 10 kilo nie skoczyl w kilka[nascie] tygodni. Koksem to sobie narazie krzywde tylko zrobisz.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koks a węzły chłonne

Następny temat

clen

WHEY premium