SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka ...co i jak????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich kulturystow!
Na wstępie chcialbym sprostować ze chodzi tu o moja osobe i nie bede sciemnial tak jak wielu to robi ze robia to dla kolegi..!Sprawa wyglada tak : chcialbym sobie zjeśc 100 tabsów mety tajlandzkiej! Pomożcie mi bo nie wiem co i jak z ta meta!(jak dawkowac?) Jeśli chodzi o mnie to mam 18 lat i na siłowni ćwicze od kwietnia tego roku. Jestem po jednej Kreatynie.
Prawdemowiac to od 1 miecha juz nie cwicze (mialem kryzys finansowy) ale juz jest dobrze...planuje zaczac cwiczyc od nowego tygodnia! powiedcie mi po jakim czasie moge wziasc to mete.... wiem ze wogole nie powinienem brac tej mety...ale poprostu musze....!)))))))))))))

Michał "PYTON" Krzekotowski
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
zjedz cala na raz

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
decadeuko-nie zdradzaj naszych pilnie strzezonych tajemnic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Poćwicz przynajmniej kilka miesięcy jeszcze najlepiej by bylo gdybys pakował przynajmniej rok ale wiem ze i tak nie bedzie ci sie chcialo czekac więc chociaz ze 3,4 miesiące zeby rozgrzac organizm. To po pierwsze po 2 100tab jest ci zupełnie nie potrzebne rozpisze ci cykl z którego będziesz zadowolony.
1tydz 1tab/dz
2tydz 2tab/dz
3tydz 2tab/dz
4tydz 2tab/dz
5tydz 2tab/dz
6tydz 1tab/dz to wychodzi ok 70tab i tak sporo jak na pierwszy cykl ale i tak lepiej niz mial bys zjesc 100 te pozostale 30 mozesz sobie odlazyc na przyszlosc. Jesli masz kase to mogl bys sobie zakupic nolvadex i trzymac w pogotowiu gdyby cie zaczely swedziec sutki to zaczol bys jest 1tab/dz. Pocyklu przydalo by sie z 10tab Clomidu 1 dziennie przez 10dni. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
czuje ze ten cykl duzo da

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Cykl jest na kawał byka nie ma co.
Przepraszam że się wtrącam,ale moje zdanie jest następujące:Po co ma brać 70 tabl jak może wziąść już te 100 i niekombinować.Wydaje mi się że nolva przy tak mocnym cyklu nie będzie Ci potrzebna,ale kto wie może Cię suty zaswędzą.
Wogule to po kiego chcesz brać mete.Jeśli to jest Twój 1 cykl to nie polecam tego shitu.Mete się dodaje do koxów tak żeby poprawić apetyt samej nie polecam.Zastanów się nad tym co napisałem.Zainwestój w odżywki jeszcze pomęcz się na sucho.To jest dopiero satysfakcja z osiągniętego celu na sucho a nie kox.Jeśli już tak bardzo chcesz coś wziąść to polecam Dece na 1 cykl.Sam jej nie brałem,ale z tego co widziałem i słyszałem to jest bardzo O.K.Pozdro.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Pytacie dlaczego tylko 70 to wam powiem juz kiedys byl post i opisywalem z autopsji jak moi kumple raagowali na metanabol, a więc 1 przykład to koles który wciągną 300tabsów przyszlo mu moze z 6kg masy i z 10-15kg na ławce dodam ze koles trenowal 4 lata zanim wziol sie za cykl i mial naprawde niezle wyniki w wyciskaniu przed cyklem 125kg po cyklu 137 cos takiego. Przyklad 2 koles ze starzem 6 letnim na pierwszy cykl po 4latahc treningow zapodal 100tab metki przyszlo mu 10kg na ławce i 5kg po kolejnych 2 latach zjadł 40tab metki z planowanych 60 i jego wynik skoczył z 112kg na 125 przytyl kolejne 5kg (dodam ze miał słabą genetyke zawsze byl chudy) a po tych 40 tab przytyl 5kg odbijając od masy 78kg przy wzroscie 169cm. Było więcej takich przykładów na których dobrze widac ze większa ilość metanabolu przy cyklach początkowych jest bezsensowna i tylko z tego powodu cierpi nasz organizm. Ponadto w starych postach jeszcze z czasów Gohana nie trudno doszukać się także i jego opini na ten temat. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni cykl Pomóżcie

Następny temat

watroba :D

WHEY premium