SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metabolizm?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Czesc, mam problem , poniewaz chudne co okolo 2 tyg 1 kg a jem w miare dobrze tzn owoce warzywa sa w diecie , jem normalnie jak zawsze , kiedys wazylem prawie 70kg ale przez lato spalilem strasznie duzo, nie stosujac zadnej diety jedynie wiecej pilem, wszystkie testy na cukrzyce sa wykluczone (oczywiscie internetowe) ,
, po dosyc sytem sniadaniu za godzine czuje glod. Czy moze to byc przez metabolizm ? mam 15 lat i wiem ze to czas dorastania .
Dodam ze duzo sportu uprawiam, jednak boje sie ze byc moze jest cos nie tak ,za duzo chudne? Prosze o opinie:)

Zmieniony przez - bosiek w dniu 2009-11-16 10:40:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ogólnie przyjmuje się ze pożądana zmiana wagi zarówno in + jak i in - to 1kg tygodniowo. 1kg na 2tyg nie masz co się martwić. Lepiej sprawdź ile jesz w stosunku do twojego zapotrzebowania, jak nie chcesz chudnąć jedz więcej. No chyba że masz tasiemca;)
Generlanie odpowiedz sobie na pytanie jak się czujesz. Jak źle, słabo, osłabiony itp. idź do lekarza.

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2009-11-16 11:07:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Nie nie czuje sie zle, chcialem sie tylko upewnic;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bosiek zacznij więcej jeść i myślę że problem się rozwiąże pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Podaj mniej wiecej jak wygląda twój jadłospis to sie wprowadzi korekty jak co

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
przykladowy dzien:

Sniadania jajecznica z 3 jajek 2 kromki chleba lub bulka z pasztecikiem

2 sniadanie jabłko , mandarynki lub jakis serek-jogurt

Obiad jakas zupa np pomidorowa oraz jakas ryba czy kurczak

lunch jakies orzechy , jabłko

kolacja 2 kromki z pomidorem lub ze szynka

Jakos tak wyglada ;)



Zmieniony przez - bosiek w dniu 2009-11-16 12:45:13

Zmieniony przez - bosiek w dniu 2009-11-16 12:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ło... to się nieźle głodzisz...
Na redkucji jem duzo wiecej niż ty;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Hmm glodny nie chodze;D Na sniadanie czasami platki z mlekiem ;D Czego mi moze brakowac?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Adramel on ma dopiero 15 lat :P

Ja bym dał do tego drugiego sniadania Jakieś kromki z Polędwicą zamiast mandarynek staraj sie jeśc banany mają wiecej Węglowodanów do sniadania jakies orzechy również nie zaszkodzą, nie wiem kiedy masz treningi ale zarówno przed jak i po przydał by sie jakiś posiłek

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Dziekuje za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Brakuje ci po prostu jedzenia;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powoli do celu - pytanie o suplementację

Następny temat

Czy dobrze wyliczyl? dieta vitalmax

WHEY premium