SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyżbym spowolnił metabolizm?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
NO więc właśnie zmierzyłem sobie temperaturkę.

Wynosi całe 35,5 stopnia

Zmierzę jeszcze wieczorem, i zobaczę jak jest.

Jeżeli to zwolniony metabolizm, to jak to rozpoznać (edit: ofc poza temperaturą)? I ewentualnie jak przyspieszyć ^^

Aktualnie jestem na redukcji - zapotrzebowanie ok 3100, wsuwam 2500, co 7 dni robię 2-3 odpoczynku kiedy jem 3100. Redukuję się od dwóch miechów (aeroby + siłowe ofc są).

edit: dodam, że jak wstaję np z krzesła to kręci mi się w główce, wcześniej tego nie było :/

Zmieniony przez - uzurpator w dniu 2005-07-20 12:47:09

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
czeste posiłki , herbatki ziołowe , zielona czerwona , przyprawy , aminki , woda

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wow masz zapotrzebowanie na 3100kcal ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2871
jak się w głowie kręci to pewnie węgli za mało
jeśli się odchudzasz zbyt intensywnie to trochę przystopuj.

chyba że po prostu kręcenie się w głowie jest efektem tej gorączki jaka ostatnio panuje to faktycznie - wypicie większej ilości wody coś da :D

www.kasiamrozek.megacenter.pl

czemu wszystko co mnie interesuje jest trudniejsze od tego, co mnie nie interesuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nooo też mi się wydaje że za mało węgli....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Więcej wegli i powinno byc okey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Moze wrzuc diete.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338


Dieta

Deficyt 350 kcal jest dla zapewnienia mi pola manewru - poprzez dodanie np białka czy węgli jak jestem głodny.

Teraz (22:44) temperaturka 36.3 po "ładowaniu" słodyczami

Ważę 91 kg przy 196 cm - czyli samego BMR mam 2200. Do tego aktywność circa 1,4-1,45 (3 h dziennie roweru, czasem basen, siłowy 3x w tygodniu - rower to z pasji, nie z potrzeby odchudzania) czyli circa 3100 kcal/dzień.

Odchudzać się zacząłem 2 miechy temu.

Dodam, że jak zaczynałem to miałem 105 kg, zaptrzebowania 3500 i 2800 w diecie i szedłem w dół :)

Sernik: a ty co? Kulturystką planujesz zostać?

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Auto-kasacja - dwa razy się wysłało :)

Zmieniony przez - uzurpator w dniu 2005-07-20 22:48:09

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSCYPEK

Następny temat

Przerwa w CKD?

WHEY premium