SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolega ma szybki metabolizm

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
SZybki... hm... powiedzialbym ze za***iscie szybki. Rozmawialem z nim o tym niedawno o o tym czego sie dowiedzialem postanowilem podzielic sie razem z wami.
Moze troche o nim. Jest wysoki ok 195 cm, wazy....... kolo 40kg, nie prubujcie nawet go sobie wyobrazic. Wszyscy z kumplami mamy z niego zawsze zwale, ale to tylko tak sobie. A najlepsze jest to ze je on w ciagu dnia naprawde duuuuzo, sniadanie zazwyczaj cienko prawie w ogole, w szkole zje hamburgere pizze, tony wefelko i batonow, na obiad je wszystko co sie da, oprucz ziemniakow... Hm.. Duzo pije (nie wody of coz) piwo litrami (hehe no tak.. Zlaty Hrad RULEZ ;P), nie wiem czy to wazne ale tez pali no tak paczka na dwa dni. Mowil mi ze w swieta potrafi przytyc nawet 5-7 kilo (przez 4 dni!!!) i oczywiscie potem wszystko zrzuca, a w ogole nic nie cwiczy, na zajecia sportowe tez nie chodzi, najczesciej siedzi przy kompie w kafei i gra, albo pije (:P). No to jak ktos chce jego diete to sie dopytam, i ewentualnie przesle (BUAHAHAHAHAHAA). Pisze to bo ciekawie czasami o takich wypadkach pogadac, koles caly czas je pije nic sie nie rusza i jest bardziej chudy od wieszaka. A zeby bylo smieszniej to ma siostre w gimnazjum waga ciezka okolo 50kg (w gimnazjum). To na tyle.

Pozdrówka!

Arcio
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
wiesz co? ******lisz jak połamany. Nie ma ludzi którzy przy 195 cm ważą 40 kg. Popatrz na dziewczyne ktora ma 155 cm wzrostu i jest delikatnej budowy. Ona waży co najmniej 40 kg, a nie chlopak, który ma prawie 2 metry. Puknij się w ten głupi łeb i nie gadaj bzdur

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
sorry, moze troche za ostro zareagowalem
a też mam znajomego, który przy 198 cm wzrostu waży 65 kg ( czyli o ponad 1/3 więcej niż twój ). jak poszedł na komisję wojskową, to dostał kategorię D. Powód - cherlawość... Gostek wygląda jak chodzący szkielet

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Nie wiem jak, ale zdobede (nawet sila), zdjecie tego gostka, wtedy mi uwierzysz! Na pewno je bede mial, a wtedy szczeki wam opadna.

Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
No może nie aż tak ale mój kuzyn przy 190cm waży 58kg i ja myślę, że chudszego już nie ma??? A co dopiero twój kumpel, ku.rwa myślałem że jestem lekki, ale ważę 2 razy tyle co on????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Może się czujesz dobrze ale 57 kilo to ważą twoje kości a gdzie mięśnie ??? pytam się gdzie ??? wygląda na to że ty ledwo chodzisz.
Ja waże 62 i jestem chudy.
POZDROWIENIA (uważaj na silne wiatry )

"Wole znak <wstęp wzbronony> niż <wyjścia nie ma>"

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Dodam, że przy wzroście 178 cm. Aha i tu musisz uważać z takimi wyznaniami 187/58 bo tu co drogi to kulturysta

"Wole znak <wstęp wzbronony> niż <wyjścia nie ma>"

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
mi tez sie wydaje ze to niemozliwe, ale poczekamy na zdjecie (moze to jakis kosmita???)

Kiedyś będę najlepszy :)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Zwracam honor 54 kg

"Wole znak <wstęp wzbronony> niż <wyjścia nie ma>"

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"195 cm, wazy....... kolo 40kg" no jasne że nie możliwe bo dziwczyna taka z 150 co warzy 40 kilo to naparwde delikatka istotka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Sam szkielet woda ta mierne ilosci miesni organy wew i skora tyle waza wiec ...

Misiek

nadzieja jest zatapialna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

% zawartość tłuszczu w organizmie ?

Następny temat

kasza manna

WHEY premium