SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta + nitro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Mam problem chce zrobic cykl z 100 tab ruskiej metki i do tego chce dorzucic nitrobolon 300tab.Czy mam to stosowac razem czy najpierw mete a potem nitro?tak zeby były lepsze efekty.Prosze pomózcie i rozpiszcie jak to dawkowac.Z góry dziekuije.pozdr.aha i nie piszcie ze mam zrezygnowac z dopingu bo ja juz decyzje podjąłem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
SaMuRai-N chodzi mi oto ze typek niezna sie i sie pyta na forum co i jak.Wiekszoc jedzie go i gdzies w sierodku jest prawidlowa odpowiedz.I ziomus nie wie czy lepiej posluchac typow z forum czy kolegow z piaskownicy ktorzy mu doradzaja zazwyczaj zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
nitro na spadek mete 3 tabsy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Z taka wiedza jak masz zapewne na dzien dzisiejszy zrobisz sobie tylko krzywde. A bycie napompowanym nie jest tego warte. Poczytaj, lepiej zapobiegac niz leczyc. Dowiedz sie co jest potrzebne do zmniejszenia skutków ubocznych. Wtedy wróc i pogadamy znowu.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziex BOCHEN ale wszystko od poczatku bracrazem czy nitro dorzucic w ostatnim tygodniu metki???aha i jakie osłonki najlepsze na watrobe???hepatil czy silimarol???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Żadnego koxu! Dieta / trening / suple - tego się jeszcze trzymaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
takich userow jak bochen wogole nie powinno na tym forum byc-sieja smierc.
a pozniej taki chlopaczek wpadnie z pretensjami do ciebie ze mu nabazgrales takich idiotyzmow.
widac,ze nie ma pojecia poczynajac od pytania sylimarol czy cos innego;nie jest pewien wogole co jest potrzebne;odzywke jakas z vitala zakupi i pojedzie twoim zlotym cyklem,a jak sobie zrobi krzywde..pomysl czasem jesli masz jeszcze czym.
zdr.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale myslicie ze 100 tab metki naprawde mi zaszkodzi????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
stacki kreatynowe i no-boostery stosuje sie po (pod koniec) cylku aby zapobiegac spadkom. wiem wiem... to kusi zeby wziac 2 rzeczy naraz jak sie ma na stanie ale bedzie lepiej uzyc to po cyklu

Oczywiscie za wczesnie na dopig dla Ciebie. Ale i tak zrobisz co zechcesz ale radze Ci dobrze... poczytaj to forum, rozne posty o odblokowaniu, oslonkach itp. jak juz musisz koksic to lepiej z wiedza niz bez

Zmieniony przez - Snoopy18 w dniu 2007-07-27 22:31:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Owszem moze.Nie ma reguły.Kazdy orgaznim jest inny poczynając a kończąc na tym,ze z Twoim wiekiem nie trzeba Ci koleżko żadnych koksów naprawde,bo testosteron w organizmie faceta reguluje sie okolo 21 roku życia więc śmialo jeszcze pobujaj sie na kreatynkach i innych suplach i bedziesz naprawde zadowolony.
Spiesz sie ale powoli a wszedzie zdążysz;nie patrz na kumpli co imają sie koxu,bo to nic mądrego.Pojmij pewne zasady;poznaj swój orgaznim;zaprzyjaźnij z dietą i żyj z treningiem posilając sie regeneracją.
Pozdro.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze tzreba brac clomid np na odblokowanie i sylimarol, do tego cynk i magnez i zestaw witamin...ale czy cos złego sie stanie jak bede szamrał ta metke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha.chłopaki ja juz jestem po cyklu 5 OMKI i 100 Metki.jakies 2 miechy temu skonczyem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prima z ip

Następny temat

Prohormony

WHEY premium