SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

melatonina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
witam co sadzicie o tym suplemencie

NOW Melatonina

Melatonina to naturalny hormon produkowany przez organizm człowieka.

MELATONIN jest syntetczyną wersją Melatoniny - hormonu produkowanego przez szyszynkę w organizmie człowieka. Melatonina reguluje zegar biologiczny człowieka, wpływa na sen i stan czuwania.

Atrakcyjna cena czyni ten produkt najlepiej opłacalnym preparatem melatoninowym w Polsce!

Pogłębia sen i daje czas na regenerację
Poprawia nastrój
Zapobiega JetLag - zaburzeniom hormonalnym wywołanych zmianą stref czasowych.
Silny antyutleniacz i zmiatacz wolnych rodników

Każda kapsułka zawiera 3 mg melatoniny

Sposób użycia sugerowany przez producenta oraz praktyków:

1 kapsułka przed snem. Popić wodą.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
A po co brac hormon snu? Przy zdrowym trybie zycia nie ma sie problemow ze snem. Poza tym nie sa znane dlugotrwale skutki brania tego hormonu. Na dobry sen starczy ZMA. Sam sie o tym przekonalem i wiele osob na tym forum ma podobne zdanie na ten temat. W przypadku klopotow ze snem leczy sie przyczyny, a nie sztucznie usypia.

Melatoniny nikt w Europie nie produkuje, bo nie przeszla jeszcze zadnych badan klinicznych. W stanach ten hormon jest traktowany jako suplement i tylko dlatego jest w sprzedazy. Widzialem na discovery wypowiedz francuzkiego profesora na temat melatoniny i powiedzial, ze zanim zostanie wprowadzony do sprzedazy w Europie minie kilkanascie lat. Czy sklep sfd nie boi sie komplikacji prawnych??? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
mateusz - melatonine spokojnie kupujesz bez recepty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67503
ja bralem melatonine ale po pewnym czasie zaczela mnie bolec glowa z rana a jak odstawilem to przestala.moja rada poki jestes mlody nie ma sensu ladowac w siebie melatoniny.

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
Ja mam klopoty ze snem ale niestety melatonina mi nie pomogla!Meczace jest to dlugie zasypianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
zma rzadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ludzie, uspokujcie się !!! Po pierwsze melatonina jest calkowicie bezpieczna, a po drugie to jest juz od dawna i z tego co pamietam mozna ja kupic bez problemu w polskich aptekach. Po trzecie działa tylko na osoby, które maja jej niski poziom w organiźmie. Generalnie nie ma co wywalać na nia pieniedzy.. Melatonina to naturalna substancja występująca w organizmie człowieka, często jest nazywana hormonem. Gdy mówi się o hormonie, często ludzie stają się podejrzliwi. Melatonina należy do hormonów ze względu na obecną definicję tego słowa, która jest niezbyt precyzyjna. Zgodnie z nią każdą substancję można zaliczyć do hormonów i każdą z tej grupy wykluczyć: serotonina to hormon, podobnie jak witamina B6 i witamina D. Są one przecież produkowane w jednym miejscu, przenoszone z prądem krwi do innych, działają aktywując receptory. A właśnie mianem hormonu określamy tak działające substancje, produkowane w organizmie człowieka Melatonina to naturalna substancja występująca w organizmie człowieka, inna niż inne "klasyczne" hormony i dlatego jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne.

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Ovopolu

Następny temat

co z gazetami?

WHEY premium