SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masteron opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
witam

mógł by ktoś wyrazić swoją opinię na temat tego środka?jak działanie,przy jakiej diecie,z jakim testem.
jakie dawki są odpowiedni na pierwszy kontakt?nie wstawiam ankiety bo nie chce dawki dla siebie tylko dawki od do

z góry dzięki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Dawkowanie: 300-500 mg tygodniowo (mężczyźni), 50-100 mg tygodniowo kobiety

Typowe środki do stosowania razem z Masteronem:

Testosteron 250-400 mg tygodniowo + masteron 100-150 mg co drugi dzień, cykl 8-10 tygodni,
Testosteron 250-400 mg tygodniowo + oxandrolone 30 mg dziennie + masteron 300-400 mg tygodniowo,
Testosteron 250-400 mg tygodniowo + trenbolone enanthate 250-350 mg tygodniowo + masteron 200-300 mg tygodniowo.
Można spróbować również masteronu jako środka po dłuższym cyklu SAA, do ostatecznego zejścia i „ubicia” muskulatury (podobnie sprawdza się winstrol, oxandrolone czy oral turinabol)."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
jak dla mnie dobra alternatywa dla wina

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zdecydowany mniej toksyczny niż wino dobre połączenie to master+prop lub cypio +npp.
Teraz na lato idealny środek i browarka idzie przy takim miksie wypić przy winku już nie bardzo.
Niby proviron ma działać podobnie ale jednak master daje lepszą jakość i siłę no i jest trochę anaboliczny w przciwieństwie do provi obniża nieco estrogenco za tym idzie libido może być nieco słabsze.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3173
na masterze to libido kosmiczne a nie slabsze
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zależy u kogo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
ok dzięki jednak decyduje sie na coś innego

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2011-07-12 11:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
u mnie libido masakryczne , bardzo dobrze mi sie tym srodkiem zeszlo z cyklu po trenie , ale holesterol wy******la w gore niesamowicie , do wina porownania nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
oskar bierz masteron. zobaczysz co to sa zyly dla mnie przepiekny srodek. szkoda ze tak pozno go odkrylem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
jakie dawki leciały?jaki czas cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
i z czego tego mastera biłes?
2

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
100 eod jak na pierwsze spotkanie z masterem styknie ja leciałem 8 tygodni libido mi może spadło bo szło npp co prawda szedł prop, ale liboido mi nieco poleciało nie drastycznie mogłem dać dostinex za to teraz do trenu mi został i biorę.
ja brałem alchemii i byłem zadowolony.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poskładac człowieka po nieudanych cyklach bez odbloków w młodosci

Następny temat

prop meta balkana i Anapolon turecki! prosba o rozpisanie

WHEY premium