SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mass xxl-- problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
witam..zakupiłem masss xxl 3kg..biore od poniedzialku i juz 2 dzien mam stałe bóle brzucha;/ i gazy he...biore go 3x po 50g (2miarki).. zmniejszyc dawki czy jak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
zmniejsz dawki i jak mieszasz z mlekiem to daj wode.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
nic nie zmniejszaj takie uroki gainerow prawdopodobnie jest to od tych wegli w nim zawartych, na drugi raz zaimwestuj w diete bez zarcia w proszku to bedzie inaczej

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ja tam sie tym nie przejmowałem, tzn bólów nie miałem ale "rozwolnienie" lekkie tak.


zmniejsz, mieszaj z jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
ok zmniejsze troche dawki moze..musze chyba wiecej ruchu bo pije go czwarty dzień i brzuszek lekko jakby rusł,moze temu ze wzdety.. dzieki za odpowiedzi..wiec nie wnikam w ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14639
też tak miałem, po pierwszym kg żołądek sie przyzwyczaja i nawet po 75g dawki nie wywoływały już żadnych dolegliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
tomkers a musisz go tak brać codziennie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
ja biore monster massa z biogenixa:) supoer gainer i zadnych problemow zołądkowych, biore 3x 75g i jest ok, fajnie uczucie zapchania:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
mentos_ no biore 2 lub 3 razy dziennie.. w szkole do jakiejs kanapki,przed silownia i po silowni lub tylko w szkole i po poludniu..jest ok dzis brzuszek nie boli zobaczymy jak wypije;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre połaczenie ?

Następny temat

Ostrowia

WHEY premium