SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa plan Ogień!! 6tyg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Siema:]

planik=

pon klata biceps (klata praca nad skosem)
-Wyciskanie sztangi skoks w góre
-wyciskanie hantli skos w góre
-Rozpietki 4-6 s
-Pompki na poreczach 3 s max
biceps
-Ugianie ze sztanga 3s
-Supinacja nadgarstka 3s
-O kolano 3 s lub modlitewnik 3s

Wtorek Plecy
-Podciaganie na drazku 4 s
-Wioslowanie Hantla 3s
-Sciaganie drazka wyciagu 3 s
-Pprzyciaganie do brzucha 3 s
-jakis prostownik mc lub na rzymskim

Na plecy chcialbym je poszerzyc:) doradzcie

Czwartek Nogi
-przysiad 4s
-Suwnica lub wykroki 4 s
-Ugianie nog na maszynie na czworoglowe 4s
-Ugianie nog lezac na dwogloe 4 s
łydki

Piatek Barki Triceps
-Wycisk na tyl 5 s
-Unoszenie hantli do przodu 4s
-Unoszenie na bok 4 s
-W opazdie tulowia 4s

Triceps
-Francuz 3s
-Hantla jednoracz 3s
-Linki 3 s
-Ew pompki w podporze 3 serie na dobicie


Staż 3 lata


Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jesli drążek jest prosty to do karku będzie niewygodnie, kontuzjogennie.

ale jesli drązek byłby z wygięciem[gdzie można swobodnie zachowac wlaściwą pozycję] to zalecałbym wtedy do karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na plecy mc-podstawa.Zrobilbym tak-
1.mc
2.podc na drazku(szeroki chwyt)
3.wioslo sztanga
4.wyciag gorny lub dolny

Klata:
Wyc skos
hantle poziom
pomki na poreczach(z obc)



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2009-11-14 12:35:34

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Hmm ja bym w takim zestawieniu wywalił płaską i dał pompki na poręczach jako pierwsze, główne ćwiczenie, tym bardziej jesli ma byc z obciążeniem. Potem wyciskanie na skosie. I jakieś rozpiętki bym dodał, na płasko nawet. Z poprawkami co do pleców się zgadzam, też jestem zwolennikiem martwego, jako głównego ćwiczenia. A propo tricepsu jeszcze-w takim zestawieniu zamiast tych linek robiłbym właśnie pompki w podporze tyłem, nie tylko na"dobicie"ale też dlatego, że to u ciebie jedyne ćwiczenia, gdzie tak mocno zmieniasz kąt pod którym ćwiczysz mięsień. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8469
Hej!

Nie za dużo ćwiczeń na klatę?Może jedno odstawić i dorzucić je w kolejnym planie treningowym gdy ten będzie powodował już zastój i trzeba będzie poruszyć mięśnie do pracy oraz rozrostu poprzez zmianę sposobu ćwiczeń.

PZDR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wlaściwie caly plan jest do mniejszych lub wiekszych poprawek...

ILan; zdaje się, ze dość często zakladasz podobne tematy- albo się myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
No też mi się tak wydawało, że co parę dni wyskakuje z nowym treningiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
nie ten jest dopiero za 2 miechy:) ale juz ulożylem wiec moze byc a co na plecy poprawic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Na plecy mc-podstawa.Zrobilbym tak-
1.mc
2.podc na drazku (szeroki chwyt)
3.wioslo sztanga
4.wyciag gorny lub dolny



Ja bym zrobił na plecy, to co napisał ci ronnie , bo rozpisał to według słusznego toku myślenia- z jedną tylko różnicą. Wyciąg na koniec zamieniłbym na wiosło sztangielką. Resztę swoich uwag napisałem parę postów wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
a moze byc tak Podciaganie Wiosla Hantla Wyciag dolny do brzucha MC

>>???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Jeżeli wiosło będzie szeroko sztangą, a nie hantlem, to mozesz potem zrobić ten wyciąg do brzucha....[w innym wypadku będzie to trochę dublowanie].A potem możesz zrobić martwy ciąg...Ale ja i tak należę do grupy zwolenników martwego, jako pierwszego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
jak sie lepiej na plecy podciagac na rozbudowe szerokosci do klatki czy do karku szeroko??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba, antybotyki a trening

Następny temat

Barki kuliste

WHEY premium