SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa a sw

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
Witam. po dlugiej kontuzji rotatora wracam do trenignow ( po wakacjach). Wczesniej priorytetem byla silownia ale teraz chce isc bardziej w sw. Myslalem nad tkaim planem: 2x box 2x shootfighting i 3x silka + pelna suplementacja. I takie pytanie czy bedzie szana na zrobienie jakiejs masy przy takiej ilosci treningow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
no wlasnie sa wydawalo mi sie odolnie ze nie bylem maly wcale ale jak tam poszedlem to prawie najmniejszy, takie bydlaki ze szok z tym ze wyrzezbione tylko ze oni tylko 3 razy shootfighting bez boxu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Zależy ile i co będziesz jadł...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Dokladnie jak wiecej jesz niz spalasz to rosniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
no ale chyba samo zwiekszenie kalorii nie sprawi tego ze bede rosl tak jak bym trenowal tylko na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Wszystko się da Ale musisz dodatni bilans kaloryczny mieć, a przy 4 treningach SW w tygodniu to znaczy że naprawdę sporo będziesz musiał jeść i to nie jakiś śmieci tylko porządne jedzenie.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 343
Witam

Ja juz kiedys poruszalem taki problem w innym dziale i powiem Ci na wlasnym przykladzie;)...

Trenuje na silowni, 4 razy w tygodniu ( Klata, biceps+ triceps, Barki, plecy+ nogi)

Do tego 4 razy w tygodniu Muay Thai po od 2-3h, jem duzo, dobre sniadanie, dwa obiady i dobra kolacje. Moja waga jest caly czas w miejscu, mam wrazenie ze jak wiecej zjem to wiecej spale:) Przy moim wysylki przejawia sie to tak, ze jem bo jestem poprostu glodny... Waze 80kg, a chcialbym 90kg i jakbym nie cwiczyl czy nie jadl to nie moge sie ruszyc w gore;) Doszedlem do wniosku, ze juz taki mam organizm i poprostu w gore nie pojde...

Ale musisz probowac kazdy jest inny wiec moze tobie sie uda...

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
hm no diete mam tylko bede musial ja troszke powiekszyc bo zalezy mi na masie bez roznicy jakiej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Bez różnicy jakości? Zalana fatem masa też jest git?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
troche fatu moze byc po wakacjach to raczej wymiary beda wazniejsze dla mnie a jak bedzie bardzo zle to zawsze bedzie latwo zredukoac przy takiej ilosci aerobow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jak masz jakieś 'odpowiednie' środki finansowe to proste ze da rade

ale jak mowie tu w gre wchodza juz nieco wieksze pieniadze na miesiac niz 'kieszonkowe' 50 zł

w takim przyapdku akurat bardzo dobrym rozwiazaniem ebdzie gainer wysokiej jakości. zaraz po treningu SW zeby uzupelnic kalorie. gainer z stosunkowo wysoka zawartoscia bialka tj >30g/100g

podczas treningu popijac wode z BCAA

zaleznie jeszcze ile trwa trening tego SW, mozna dorzucic jakies wegle bezposrednio kilkanascie minut przed treningiem, ja przed boksem wypijam 40 g carbo. zeby jeszcze dostarczyc organizmowi dodatkowego zrodla energii.

co do treningu silowego, to standardowo po treningu bialko, po ok 30-40 min posilek bogaty w wegle i białko.


no nie wspominając już że miche trzeba miec bardzo dobrze zoorganizowaną

jak ktos nie bedzie mial samodyscypliny to na sw może ostro poleciec . Kumpel w dwa miechy zrzucił 7 kilo . No ale o diecie nie było mowy

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
no wlasnie tego sie boje bycia malym:D dziek za rady a suple jakie teraz posiadam to aakg,nitrobolon2,carbo,gainfast, bialko matrix,bcaa jedynie czgeo brkauje to czasu na jedzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Charyzmatyczny MILLS LANE - 'Let's Get It On!'

Następny temat

Obóz Muay Thai 2010 - Garczyn 10-23 lipiec

WHEY premium