SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa przy SW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 711
Witam. Na wstepie 78 kg 187cm Siłownia 2 lata. Budowa mojego ciala same zyly mieso i kosci. Chodze na silownie 3 razy w tygodniu i mam 3 bardzo ostre treningi kyokushin od 2 miesiecy. Bralem rok temu mono z carbo 2 razy, w tym roku bralem shock + storm. Nigdy zadnych gainerow bialek nie bralem staram sie trzymac diety ale jem bardzo duzo kasz ryzu i makaronu to jakos jest piorytetem mojej diety. Gdy mialem treningi podczasu cyklu shocka ze stormem trwalo to miesiac bylo okey przytylem ogolnie 5 kg do 80 sila skoczyla pieknie wytrzymalosc jednak ostatnio zaczalem chudnac i kupke robie 4-5 razy dziennie co dla mnie jest dziwne. Zalezy mi na zrobieniu masy jakie suple proponujecie.

Jem slodycze i rosne...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1265
dobry shock i storm ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 711
Jestem bardzo zadowolony... 5 kg masy ale z 2-3 kg to przytylem na nogach poprawila mi sie sprawnosc wytrzymalosc sila (np. na klatke z 91 na 99)

Jem slodycze i rosne...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
suple... sorry pomylka mozna przeniesc ?

Jem slodycze i rosne...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pozbyc sie zbędnego tłuszczu i podkreslic mięsnie

Następny temat

Pytanie dot. treningu HST

BF