SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Siemano. Mam pytanie co należy zrobić aby przybyć na wadze ok.20kg w bardzo krótkim czasie? prosze odp na nr gg 6189085.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Koledzy wyzej napisali, dostosuj sie do tych porad a efekty beda zauwazalne juz po pierwszy 3-4 dniach :) pozdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Czemu tak malo ? możle lepiej odrazu 30 kg zeby cokolwiek bylo widac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
ja myśle że najlepsza bedzie dieta 1 kg smalcu ed i sporo soli, powinno iść do przodu.

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 570
nie ten dzial troszeczke hehe... ale koledzy dobrze radza... jedz sol i zagryzaj tluszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Ja mam 1 kg gainera do odsprzedania . 30 kg masy masz po nim jak w banku .

nie sluchaj kolegów , smalec i sól jest juz dla prawdziwych twardzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Dlatego Bartku nigdy nie próbowałeś takiego Combosa ... ty tylko na gainerkach i crea shocie jedziesz - mięczak

Zmieniony przez - Danielos40 w dniu 2008-06-06 18:23:18

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Mam pytanie co zrobić zeby przytyć na wadze w bardzo krotkim czasie ok 5 kg prosze o szybką odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
adekwatnie do kolegi wyżej tylko zachowaj proporcje 200 g smalcu ed i troche mniej soli. Czysta metematyka

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Dzieki ale napewno pomoże ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 516
no raczej ze pomoze + do tego 2 kg mety i 12 szpryc na dzien.Tydzien i bedziesz wiekszy od pudziana ;)

"Czasami coś w nas umiera i nie chce zmartwychwstać" - K.Cobain
http://www.sfd.pl/SIŁKA_SAMORÓBKA!!!_;]-t335949.html - siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Ja zasponsoruje sól i smalec jak tylko sie zdecydujesz przeprowadzic test na sfd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lekarz sportowy w Opolu

Następny temat

Karolinka

WHEY premium