SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marichuana a siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz ja raczej nie robie tego w takim stopniu jak wy mowicie, 1g na 5 kumpli raz na meicha, dwa miechy, chyba az tak starsznego wplywu nie ma, chyba lepiej jak sie idze juz gdzies z kumplami zapalic niz sie u***ac wodka i meczyc sie an drogi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
uwazam iz ziolko nie ma wiekszego wplywu jesli nie palimy go za czesto, raz na dwa miesiace, miesiac czy dwa tygodnie nie powinno zbytnio przeszkadzac... tak j/w lepiej to niz chyba sie schlac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
ja to jak sobie zapalilem to odrazu sie zabieralem do jedzenia bo wtedy jest wy***any smak strasznie wyostrza zmysl smaku i jeszcze przy tym dobre DnB ale to moze z 5 razy w zyciu tak zorbilem :)

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
co rozumiesz przez DnB ?

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5870
Jesli ktos pali okazyjnie raz na jakis czas to jeszcze tak duzego wplywu nie ma, tu moge sie zgodzic.
A co do robienia masy na "gastro fazie" to chyba troche glupi pomysł bo z tego co mi wiadomo to maryska tak czy siak wysusza nasz organizm a raczej watpie zeby osoby ktora jaraja ,jak ich dopadnie ten "głód" to nie patrza co wcinaja tylko biora wszystko co jest w lodowce.A na wszystkich produktach jakie znajduja sie lodowce raczej dobrej masy nie zrobisz.
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
wpływa i szkodzi jak wszystko ale wszystko jest dla ludzi

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
+ poprawia apetyt
+ działa pozytywnie emocjonalnie (nie na wszystkich)

- odwadnia strasznie
- zmniejsza wydolność

Tyle odemnie jeśli chodzi o cechy które można rozpatrywać pod względem siłki.

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
ludzie nie palcie tego gówna!! juz wole sie na***ać niz palic ten szit!! i oczyiwisce mnie zszkodliwe sa brwoary niz jaranie

MAKARAENA SIALALA
sILOWNIA ITS MY LIFE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Tak dokladnie.Ja kiedys palilem wieksze ilosci.Ale przestalem.Ze wzgledu na psychike.Wydaje mi sie ze w moim przypadku wszystkie jakies lęki ktore mialem zostaly nasilone.Do tego tez problemy z pamięcia.Poprostu zaczalem za dozo tego palic niz powinienem.Niemoglem sie opanowac.I w moim przypadku lepiej chyba niepalic.Bo i naczej wiecej mialbym z tego szkod niz korzysci.Teraz tylko browarki sobie pije raz na jakis czas.I tak jest lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Marihuana + jakikolwiek sport = porażka

bez komentarza

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Puszka Suprise

Następny temat

DIETA

WHEY premium