SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem co wziasc?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No muszue przyznac że abonament ma te zalete że nie wywli Cie z forum za przekroczenie limitu odwołań do serwera.
BninG sory za te aluzje co do wiedzy, nie doczytałęm do końca Twojej wypowiedzi, faktycznie chodziło o profil wybacz, jestem dośc zajetym człowiekiem, a pozatym ja nie twierdze że w niego nie wierze bo niemam najmniejszych powodów ku temu.
Sladowe ilości omnadrenu napewno zostaja w organiźmie dłużej niz 3 czy 4 tygodnie, ale w przypadku dawki medycznej ilośc substancji czynnej po 4 tygodniach jest juz na tyle mała, że nie wywierara pożądanego efektu, stąd koniecznośc podania kolejnej dawki, oczywiście dawka dopingowa musi byc kilkakrotnie wyższa aby osiągnąc zamierzony efekt więc mnozna powiedzieć, że po trzech tygodniach od ostatniej iniekcji ilosc substancji w organiźmie jest juz na tyle mała, że nie słuzy juz nawet podtrzymaniu zbudowanej masy (przytym brak endogennego testosteronu).
4-5 kg w pół roku - nie pisałem że po metce ale mozna było odnieść takie wrażenie, zreszta po metce tez jest to możliwe (powtarzam: zalezy jkak kto reaguje na dany środek i od ilości przyjetego środka)

piszesz tak:
-"oma zostaje 3 tyg w org

blinG! blinG!"

a potem tak (cytując mnie w swojej wypowiedzi):

"ps2 ciekawa teoria oma zostaje 3 tygodnie bardzo interesujące zwłaszcza, ze medycznie dawkę 250 mg podaje sie raz na cztery tygodnie a po kuracji 8 w 8 tygodni troche sie tego gromadzi w organixmie (niechce misie liczyc ile) "
powiedz mi jaki ma sens walenie omy co 4 tyg skoro jego poltrwanie to 15-18 dni?
i jaki to ma zwiazek z tym co wczesniej napisalem?
chcesz byc madry ale ci nie wychodzi

Z tego wynika ze wybitnie sie nie rozumiemy ale to nic.
Okres półtrwania to okres w którym połowa substancji czynnej z hipoytetycznej próbki ulegnie np rozpadowi. np jeżeli okres półtrwania 250mg omnadrenu w organixmie wynosi 15 dni to po 15tu dniach od podania substancji połowa dawki ulegnie zmetabolizowaniu, pozostanie więc 125mg, któtre po kolejnych 15tu dniach w połowie ulegna zmetabolizoewniu itd. Oczywiście w organiźmie dochodzą do tego także inne czynniki (nie jestem biochemikiem) w każdym razie sęś medyczny podkreslam medyczny a nie w celach dopingowych podawania 1 strzału co 4 tygodnie najwyraźniej istnieje.

dzieki za miła dyskusje.
ps. odmienna wiedze bezwątpienia reprezentujemy w wielu, wielu dziedzinach.

a i jeszcze to:
TOZ TO 400 MG KOKSU NA 1 CYKL!
ZADZWON NA POLICJE!

Na policje dzwonic nie musze wystarczy ze zejde piętro niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszce tylko niezłosliwie dodam, że z tego co mozna przeczytać to burnet niedysponuje absolutnie żdna wiedza na temat koksu czy diety. że pokusze sie o cytat :a jak bym walnal sobie omke pozadna diete i jakoms odzywe??
nawet Ty powstrzymałeś sie od jakiegos szerszego komentarza.
jeszcze raz dzięki za dyskusje. temu właśnie słuzy forum (tak mi sie wydaje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niechodzi o to ze niedysponuje chodzi o to ze forum wlasnie po to jest zebym sie pytal i pytal i rozmyslal .....na koksach sie troche znam bo moj brat brał 2,5 roku no moze niecały okres ale tyle cwiczyl i jest troche wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgazda sie jest własnie poto żeby sie pytać.
Niezrozum mnie źle ale ja niejestem zwolennikiem brania koksu poto żeby przytyć z 66 do 76 kg. to naprawde mozna zrobic stosując diete pn "żremy wszystko i dużo" W Tobie sie przysłowoiowo pali, co zjesz organizm poprostu spala dlatego nie nabierasz masy, masz bardzo szybka przemiane materii. Pisałem wcześniej o kumplu, który ma podobny problem. Jak zaczoł wciągać niebotyczne iliści żarcia np bochen chleba na drugie sniadanie, (co zreszta budziło ogólne ździwienie i radośc wśród reszty współpracowników nikt nie wiedział bowiem że mozna tyle w siebie wepchać) ćwiczył, żarł i szedł do góry (nie otłuszczał sie wcale). Inna sprawa, że juz mu sie odechciało więc schudł w oczach.
Poprostu ja ma takie zdanie na ten temat
a omy poprostu nielubuie (sam brałem i wiem co to jest)
a tak na marginesie to postaram sie skonsultować z endokrynologiem na temat co szkodliwsze 8 strzałów omy czy 40 tabsów mety i podziele sie uzyskaną wiedza.
Nie znaczy to że jestem przeciwnikiem koksu wręcz przeciwnie załadować cos żeby dojść do 50 w łapie to rozumiem, wypracowujesz po kilku latach ćwiczeń powiedzmy 46 i dalej jakos nie idzie więc - trzeba przykoksować. ale poto zeby mieć 37-38 to jakl dlamnie sie mija z celem. to tak jaby rabować bank żeby ukraść 100zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ggobo tez wierzysz w stereotypy
za***iscie duzo osob sadzi ze omka to jedynie gowno ktore ciagnie wode a potem ona spada i nic nie zostaje lub zostaje 2-3 kg
wiec rada poszukajcie na boardach z usa rezulatatow cykli a najlepiej dzien za dniem ew tydz za tyg z zastosowaniem omki/susty
zauwaz tez ze on ma juz jakis staz (z tego co pamietam to 2 lata jakos tak)
co do metki to bardzo ja lubie i cenie ale tylko i wylacznie do rozkrecenia cyklu a nie do brania jej samej
goeth nie musisz sie pytac lekarza bo wiem ze omka jest bardziej szkodliwa tzn 8 strzalow vs 40 tabsow metki
ale moglbys sie zapytac o 8 strzalow vs 200 tejbsow

btw "dopingowa musi byc kilkakrotnie wyższa aby osiągnąc zamierzony efekt więc mnozna powiedzieć, że po trzech tygodniach od ostatniej iniekcji ilosc substancji w organiźmie jest juz na tyle mała, że nie słuzy juz nawet podtrzymaniu zbudowanej masy (przytym brak endogennego testosteronu)." po co sie bylo klucic ?
olejmy juz ten temat
co do naszego zawodnika
to go nie przekonasz zeby nie koksowal
juz taki czlowiek po prostu
i lepiej zeby mu cos rozpisac sensownego niz mowic "nie bierz" "bedzie zle" lub rozpisac 40 metki ktora da tyle co nic
zreszta zobacz na poczatek postu ... 2-3 razy staralem sie przekonac ..nie dalo rady to olalem
po prostu nie przekonasz wiec lepiej rozpisac

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
w takim razie nie wiem dlaczego napisałes ze metka to g**** skoro ja tak bardzo lubisz.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
OSOBNO!
...;p

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
ponadto napisałem ze cykl na samej omie jest wg mnie bez sensu i to nie stereotyp. sam robiłem juz cykl metki z sustą i bardzo sobie chwalę efekty.
w ogóle w twoich wypowiedziach czuje się wyjątkowo mentorski ton. nie przyjmujesz żadnych argumentów do dyskusji- bo uwazasz ze tylko twoje jest na wierzchu. nie jestes nieomylny bling monopolu na prawdę też nie masz ani ty ani ja ani nikt na tym forum. po to one jest zeby dyskutować i wymieniać się poglądami a nie obryw..ać każdego kto ma inne zdanie.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Stary mowie teraz do autora postu, przy takim wzroscie i wadze nie obraz sie ale wygladasz chyba jak wieszaczek, przestan rozmyslac nad koksem bo dojdzie do tego ze w twoim mniemaniu bedzie to jedyna droga do zdobycia jakiej kolwiek masy!!! Wez suplementy gajner bialeczko aminki kreatynka , masz teraz lato wiec trudniej nabarac masy, poczekaj do zimy, mowie ci to na pewno cie ruszy a nad koksem pomysl za 2 lata. Pozdrawaim





<:::____JOY____:::>

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72610 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
otóż to. i tym optymistycznym acentem...



Zmieniony przez - ggobo w dniu 2003-07-23 11:06:47

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spale tluszcz kujac sie propenicum

Następny temat

1-AD Ergopharm vs IDS

WHEY premium