SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem co wziasc?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
dla mnie jestes 100% newbie

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-blinG- ciekawe czy na pierwszy cykl to samo waliłeś? Każdy zaczyna od metki i tego nie da się ukryć!!! Jak by teraz zaczoł tak jak mówisz to co za pół roku musiał by walić hormon byka? zacznij mietkiem zobaczysz co bedzie potem ewentualnie walnij coś innego. A od mojej 33 cm łapki to się koleś odpie..... bo też moge sobie wpisać w prfilu 50 a klatki nawet zmieżyć nie umiesz poproś mame to ci zmieży!!!!

"Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisząc 8kg wody miałem na mysli ogólny wzrost masy ciała (może źle sie wysłowiłem , zbyt ogólnikowo). Napisałem tez "że cos z tego zostanie" po cyklu nie tylko schodzi woda ale także następuje częściowy rozpad zbudowanej na koksie tkanki mięsniowej. To ile chłopak spadnie po kuracji oma czy teściem to tylko i wyłącznie indywidualna sprawa tak samo jak to ile mu przybedzie 10 a może 5 kilo może 7. Nie mozna jednoznacznie stwierdzić że komus przybędzie 10 kg i juz. jezeli chopdzi o to czemu ja bym raczej wzioł mete to:
1. przekonał bym sie jak takie środki na mnie działają (zdobył pewne doswiadczenia)
2. cykl trwałby 4 tygodnie więc relatywnie krótko nie zaburzył by aż tak działania ukłądu endokrynicznego jak 8 tygodni na omie + jakies 4 bo mniejwięcej tyle oma zostanie w organiźmie (meta jest stosunkowo mało androgenna w porównaniu do tescia). Pamietajmy że chodzi o chłopaka 19 lat.
3. 40 tabsow mety dla chłopaka 66 kg to wcale nie tak mało, ale jednocześnie nie na tyle dużo by, potem musiał ładowac w siebie wielkie ilości androgenów aby uzyskać jakieś efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
payn jestes jeszcze mlody..glupiutki
za pare lat powiesz co innego
nawet nie chce mi sie z toba rozmawiac

goeth powiedzmy ze te 10 kg to srednia na taki cykl
imho nie musisz mi mowic jak jest w czasie/po cyklu bo troche juz w tym siedze
1 pkt:i na drugi cykl wziasc 1 omke na 2 tyg przez 6 tyg
na 3 200 mg testa przez 6 tyg
na 4 250 mg deci
i tylko po to zeby stracic czas i przekonac sie jak dziala na ciebie koks?
jezeli juz sie zdecydowal na kuracje to zupelnie nie widze sensu ladowania tak smiesznych ilosci i jeszcze tak*****owego srodka
myslisz ze 8 omek na 8 tyg to duzo?
pomylka
taka ilosc wywola ladny efekt a nie zaszkodzi
2 pkt yhy a wiesz co to clomid?
3 pkt tak oczywiscie 40 tabsow bardzo go wykopie!
btw on ma 19 lat jak dla mnie wiek odpowiedni do startu z dopingiem

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
oma zostaje 3 tyg w org

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak dla mnie 19 lat to dobry wiek na start z pożądnym treningiem i dieta a nie dopingiem (zwłaszcza jak się waży 66 kg) no ale mamy rózne zdanie na ten temat.
Pozatym kazdy rozsądniejszy człowiek powie Ci ze powinno się zaczyjań od małych dawek soku a nie powiedzmy średnich (np 8 omenów dla 19toletniego 66 kilowca)Ciekawy jestem ile Ty masz lat bo z profilu to nie wynika, a pozatym jeżeli to, co tam widze to prawda to nie dziwie sie ze 8 strzałów omy to dla ciebie laicik (znam kolesia, troche wiekszy od Ciebie (tego Ciebie z profilu) dla którego 5 omenów w tydzien to był laicik... a tak tylko dodam że obecnie 24 letni częścoiowy impotent).
Poza tym drugi cykl mógłby sobie chłopak juz zrobic np takli: 20 suprerk i 50 mety i tez było by nieźle, albo i taki jak mu radzisz (8 omenów i tez czegos tam dodac) ale z tym powinien poczekać jeszcze z rok, dwa.
A poza tym i tak wszystko zalezy od tego jak reguje, jak się odżywia i jak ćwiczy.
ps. tak wiem co to Clomid
ps2 ciekawa teoria oma zostaje 3 tygodnie bardzo interesujące zwłaszcza, ze medycznie dawkę 250 mg podaje sie raz na cztery tygodnie a po kuracji 8 w 8 tygodni troche sie tego gromadzi w organixmie (niechce misie liczyc ile)
ps3 pewnie że po 8 omenach nie umrze ale poco walic na pierwszy raz tak silny środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
a jezeli jego 66 to tak naprawde max rzezba?
pas 70 cm lapka 35 z 10 zylami?
napisal ze chce wziasc bo probowal juz wielu diet/supli i do tego cwiczy ostro (wiec nie przekonasz go do nie brania)
tak i na drugi cykl 20 superki i 50 metki
i znow 2 kg :)
czyli razem juz 4 kg! i pewnie jeszcze zalecasz przerwe z rok
toz to wspanialy wynik
dla mnie wiek 16 lat jest dobry do startu z dieta/treningiem
ps2 yup 3 tygodnie
dodam tylko ze medycyna to nie koksowanie zdrowego czlowieka
btw pomyliles dwie rozne rzeczy :)
poltrwanie omki to 15-18 dni
a zaraz ci pokaze calc gdzie mozesz sobie to obliczyc
btw2 tak moj profil to sciema
mam 30 w lapie a moj staz to 2 miechy
co do reszty nie chce mi sie pisac

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
a i jakbym byl tylko obserwatorem to bym bardziej wierzyl w profil kogos kto oplacil abonament niz "nieoplaconego"

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro póltrwanie omy to 15-18 dni to minimóm 4 tygodnie miną zanim się pozbędziesz specyfiku z organizmu(chyba że nie rozumiesz pojęcia półtrwanie).
Reprezentujemy zupełnie inny pogląd na sprawę koksu, dlamnie 4-5 kilo suchej i TRWAŁEJ masy poweidzmy w pół roku to bardzo ładny przyrost. Wątpie też że chłopak naprawde nie może przytyć, że stosował rózne diety i nic (musiał by byc na cos chory np tasiemiec ). Ja tez kiedys ważyłem 64 kg w wieku 19 lat przy 182 wzrostu, sprawa rozbijała sie wyłacznie o diete. (a miałem takie piekne warunki na skoczka narciarskiego hlip hlip ) Ale napisze jeszcze tak mam w pracy kumpla 188 i tez powążne problemy z nabraniem masy, ale jak zaczoł żreć (nie jeśc tylko żreć) to i masa zaczęła iśc w górę bez żadnego innego wspomagania.
Pewnie ze teść to dobry srodek na nabranie masy tylko moim zdaniem poprostu zasilny jak dla niego na pierwwszy cykl. No powiedzmy że weźmie te 8 omenów na pierwszy cykl zostanie mu no powiedzmy 7 kg masy, to jaki bedzie drógi cykl? 10 omenów+ 8 deki? a trzeci? a jeżeli okaże sie ze chłopak mimo wszystko nie nabiera masy? może pomysli sobie "to co tam oni mi radzili było najwyraźniej zamało jak dla mnie jak wezme 20 omenów w 8 tygodni to moze cos da, a może lepiej 30"
I tak sie nie przekonamy nawzajem ale może chłopak wyciągnie jakies wnioski z tej dyskusji (cos wypośrodkuje)
ps. wiem co to dawka lecznicza a co dawka "dopingowa" nic nie pomyliłem podałem przykład dawki medycznej 1 strzał na 4 tygodnie bo taka właśnie jest, zeby zobrazaowć długośc działania omena.
ps2 Dla mnie koksowanie żeby mieś 38 w łapie czy przytyc do 76 kg poprostu jest głupotą i tyle ale każdy decyduje za siebie (inaczej patrzy na świat 19tolatek inaczej 26latek)
ps3 nie wiedziałem ze wykupioenie abonamentu zwieksa automatycznie wiedze na temat dopingu. A masy nie zwiększa? szkoda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
****a wymiekam z twoich postow

"ps2 ciekawa teoria oma zostaje 3 tygodnie bardzo interesujące zwłaszcza, ze medycznie dawkę 250 mg podaje sie raz na cztery tygodnie a po kuracji 8 w 8 tygodni troche sie tego gromadzi w organixmie (niechce misie liczyc ile) "
powiedz mi jaki ma sens walenie omy co 4 tyg skoro jego poltrwanie to 15-18 dni?
i jaki to ma zwiazek z tym co wczesniej napisalem?
chcesz byc madry ale ci nie wychodzi
"4 tygodnie miną zanim się pozbędziesz specyfiku z organizmu"
calkowiecie? czy moze tak ze juz nie bedziesz czul jego dzialania ? a moze tak zeby juz nie blokowac wydzielania wlasnego testo?
tera zastanow sie dlaczego bierze sie clo po 3 tyg po ostanim strzale z omki
btw z tego co pamietam to i 6 tyg w organizmie jest sladowe ilosci omki
nie dam sobie za to reke uciac ale jak znajde to wrzuce
next sprawa
pierwszy cykl sobie zrobi powiedzmy z omki 250 przez 8
to na drugi deca 300 mg przez 8-10
albo 200 + winko lub troche testa lub metka tylko zeby go wykopalo z poczatku

"Reprezentujemy zupełnie inny pogląd na sprawę koksu, dlamnie 4-5 kilo suchej i TRWAŁEJ masy poweidzmy w pół roku to bardzo ładny przyrost. Wątpie też że chłopak naprawde nie może przytyć, że stosował rózne diety i nic (musiał by byc na cos chory np tasiemiec ). "
nie reprezentujemy innych pogladow tylko inna wiedze
4-5 TRWALEJ i SUCHEJ masy po metce?
smiech na sali

ps3 nie zwieksza wiedzy bo nie o tym pisalem
zwieksza napewno autentycznosci cyferek zawartych w profilu
nie umiesz zrozumiec nawet tak prostego zdania jak "a i jakbym byl tylko obserwatorem to bym bardziej wierzyl w profil kogos kto oplacil abonament niz "nieoplaconego"
na tym koncze i nie bede odpowiadal bo nie widze sensu rozmowy z toba
w miedzyczasie dopiero sie tez do tego tematu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100151

TOZ TO 400 MG KOKSU NA 1 CYKL!
ZADZWON NA POLICJE!


blinG! blinG!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spale tluszcz kujac sie propenicum

Następny temat

1-AD Ergopharm vs IDS

WHEY premium