SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam dziure w gornej polowie klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
niezaleznie od tego ile wyciskam na skosie i robie rozpietek, waski uchwyt itp, to mam dziure u gory klatki ,jakbym tam wogule miesni nie mial, o co k...chodzi, na skosie wyciskam cakiem sporo jak na moja wage bo 110 na raz przy 80 kg wagi, cwicze juz 12 lat!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Nie myślałem ze chodzi o mnie bo jak kumplowi z siłowni powiedziałem to mi nie wierzył dopiero musiałem mu pokazać zdjęcie Głuchego niektórzy nie zwracają uwagi na szczegóły tylko ze na ***aną rekę i na tym się kończy hehe:p

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2585
Słuchaj stary musisz cwiczyc na skosie dodatnim i najlepiej czasami hantlami a czasami sztanga. I staraj sie isolowac klatke, bo prawdopodobnie u ciebie cala robote odwalaja barki, nie masz techniki poprostu. Mostek robisz? jak nie to zacznij! Wygnij sie w pecach jak najmocniej mozesz lopatki sciagniete, tak ze barki ponizej klatki sa i wtedy klatka pracuje. Zreszta jak cwiczysz to czuc co pracuje, staraj sie klatka wszystko robic, rob dokladne, wolniejsze ruchy i spinaj ja caly czas, powinno pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Pamiętaj że nie kazdy ma tak samo wyglądającą klate. Niektórzy w genetyce mają tak wyglądający mięsień, że po porstu nie są z niego zadowoleni.
Przypomniała mi sie historia jednego ze znanych kulturystów, który był bardzo ambitny i w świetnej formie, ale miał taki wygląd klaty, że była ona wycięta od dołu, no i niestety nie mógł zdobyć nigdy tytułu mistrza z tego powodu (nie pamiętam nazwiska).
Zmieniaj ćwiczenia, zmieniaj trening, aż coś ruszy. To że wyciskasz 110 na skosie nie świadczy że powinieneś mieć wielką góre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
mam to samo, jakby wlokna byly przyczepione w tym miejscy troszke zboku tworzac wrazenie 'zakola' czy dziury. Genetyka :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Popiweram enen genetyki nie zmienisz ja mam podobnie i się nie martwie a jak myslisz ze to wada jakaś to sobie dobrze obejrzyj zdjecia lub jakiś plakat Piotrka Głuchowskiego on tez tak ma więc genetyki chłopie nie zmienisz!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
dzinomen WON z forum !

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
kto?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
to prowokacja

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
jaka prowokacja!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
chce wkleić zdjęcie ale nie wysyła mi!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie ty, gosc ktory zalozyl topic

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce miec duze okragle barki!!!!

Następny temat

Ocena treningu na mase

WHEY premium