SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Chcialbym zeby osoby ktore cos wiedza o cwiczeniach napisaly mi czy dobrze cwicze. Otóż mój trening wyglada nastepujaca
1 dzien - tylko cwiczenia na drazku + abs 2
7 seri po 5 powt 15 sek. przerwy - nachwyt
7 seri po 5 powt. 15 sek przerwy podchwyt
5 seri po 4 powt. głowa przed drazkiem
abs2
2 dzien - pompki
4x30 20 sek przerwy zwykle
4x25 15 sek przewy rece wyzej
4x25 20 sek przerwy nogi wyzej
4x10 25 sek przerwy pompki na poreczach

i tak sie powtarza co drugi dzien. Co trzy dni robie przerwe wiem ze nie ma w tym planie cwiczen na nogi wlasnie sobie przygotowywuje na nie cwiczenia. Chodzi mi głownie o rzezbe;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeśli jesteś osobąpoczątkującą to trening dzielony jest zdecydowanie nieodpowiedni dla Ciebie.
Plan dla początkujących w poście podwieszonym zwiększa wytrzymałość i masę mięśniową. Dodatkowo jest idealny dla początkujących, a w zależności od ilości obwodów wykonuje się go od 20 do 40 minut plus rozgrzewka.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
aha i te przerwy to oczywiscie miedzy kolejnymi seriami jednego cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekheemm . Ja przedstawię najpierw swój :

- 3 serie pompek standardowych dokładnie z 3 sekundami na opuszczanie i szybkim wyprostem ramion po max powtórzeń . Na maxa bez obijania ;)
- 3 serie podciągania na drążku w szerokim nachwycie z powolna fazą opuszczania do pełnego wyprostu ramion i podciągnięciem aż broda znajdzie się nad drążkiem po max powtórzeń
- 3 serie spinania mięśni brzucha po max powtórzeń
- na nogi 30 min biegu non stop w dowolnym tempie

Bieganie 4 razy w tygodniu , a normalny trening 5 nawet 6 razy w tygodniu .
Czas pomiędzy seriami to ok 60s i tyle samo pomiędzy ćwiczeniami . Jak interesuje cię jak to sprawdza się w praktyce mogę dać foty po roku tyrania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do twojego treningu :
Trochę za dużo pompek . Wiem , że w różnym ustawie rąk na równomierną klatkę ale i tak trochę za dużo ...
Jeśli chodzi ci o rzeźbę to proponuję 30 sek przerwy pomiędzy seriami a 60 sek pomiędzy ćwiczeniami . Chodzi o to żeby organizm utrzymać w stanie podwyższonego tętna co przyśpiesza spalanie tłuszczu i wchodzi na rzeźbę . No i jeszcze rozgrzewka :/ Tutaj musisz też coś robić . Na początku każdego treningu pobiegaj w miejscu albo skakankę zakup . Rozgrzewka tak z 10 min .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Do autora tematu: Plan ogólnie słaby, są w nim tylko pompki i podciąganie na drążku, no i ABS. Polecam ci "Trening dla osób początkujących" napisanego przez Mawashiego. Jest to kompletny plan, angażujący wszystkie mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm oglądałem twój profil . 180 przy wadzę 66 kg to trochę mało :/ Zastanawiam się czy masz co rzeźbić ;) Ale na kondycję powinno wejść :D Zależy jakie masz priorytety . Powiem jeszcze tak . Zawsze byłem szczupły aż pewnego dnia sie lekko przytyło . Poszedłem na siłownię . Porządnie przypakowałem i powiem ci , że to nie dla mnie :/
Dlatego zacząłem tyrać po swojemu . Idę do szkoły podoficerskiej więc i tak mi się to przyda ;) ,, NIE WAŻNE CO ROBISZ . RÓB TO DOBRZE '' I tyle :) Ja jestem zadowolony z wyglądu . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WzT masz rację ale przy wadze 66 kg i wzroście 180 cm nic mu on nie da :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DIETA !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Wbrew pozorom wcale chudy nie jestem, w najblizszych dnich mysle sobie dwie hantelki zalatwic. Do treningu dodalem jescze przysiady i wznosy na palcach. Rozgrzewka oczywiscie jest , nie wspomnialem bo wydaje mi sie to oczywiste ze musi byc (wiem na przykladzie kumpla który ma przez to problemy). Zalezy mi głownie na rzezbie -jak juz napisałem . Aha doszukalem sie ostatnio jakiegos planu na poprawe wyników w pompkach ( zeby co dwie godziny wykonywacx połowe mozliwych powtórzen pompek) i niby daje to calkiem niezle rezultaty, jak wy to oceniacie. To ten post https://www.sfd.pl/Pompki_-_trening_na_ilość_powtórzeń-t207207.html  Moze niedlugo wzuce jakies fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Aha trening dla poczatkujacych mawashiego czytalem ale to jest plan bardziej nastawiony silowo no i 3 razy w tyg. a mi zalezy zeby treningi byly dosc krótkie. Mogą byc dzien w dzien ale zeby byly krótkie bo czesto mam jakies zajecia w domu i ni wyrobilbym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha to spoko ;) Jak wyrobisz się w przysiadach to proponuję przysiady na jednej nodze . Bardzo dobrze wchodzi . A ty czasem dybuj !!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cechy motoryczne - wytrzymałość

Następny temat

HST

WHEY premium