SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekka redukcja, czy masa?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1926
zdjecie bicepsa luźno prawego i lewego jesli chodzi o zdjecia sylwetki to później dodam, niestety nirmam warunków zeby zrobic narazie lepsze zdjecia takze jezeli te nie wystarcza to potem wstawie lepsze zdjecia razem z sylwetką















Zmieniony przez - Delta1234 w dniu 2019-05-14 14:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Daj normalne zdjecia całej sylwetki bo tak to co tu oceniać jak wyrywki dajesz jakieś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
nie sposób na podstawie takiego zdjęcia stwierdzić w którą stronę iść możesz przy chudych rękach mieć i sporo tłuszczu jak i być chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1926
witam ponownie,ostatnio miałem duży zajazd w szkole dlatego nie pojawiło sie dotychczas obiecywane zdjecie sylwetki ponieważ poprostu zapomniałem o tym.Teraz podsyłam zdjęcie sylwetki jestem dosyć chudy ale do przesady codziennie robie interwały,trzymam sie jako takiej diety i już troche tłuszczu i wody mi ubyło także jestem troche również bardziej wyrzezbiony,zmieniłem intensywnosc treningów,ale biceps niewiele sie zmienił,dlatego podsyłam zdjecie do oceny i licze na jakieś porady.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1926
góra klatki wygląda jakby była płaska, ale nie jest,myśle że to może być wina swiatła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
sylwetka wyglada proporcjonalnie, nie widze tutaj by cos bylo nie tak z nia
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1926
właśnie chodzi o biceps kiedy jest luźno wygląda fajnie, nie jest zatłuszczony jest zarysowany i widac triceps ,ale kiedy napne wydaję mi sie że może być to wina małej głowy krótkiej bicepsa ponieważ jego większoscią jest triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
taka budowa brzusca miensiowego, triceps jest wiekszy od bicka, wiec to jest naturalne, ze jest wiekszy tric
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1926
no tak to że triceps jest większy od bicepsa to oczywiste,źle napisałem zdanie,chodziło mi bardziej o to że nawet u typowych chudzielców co pocwiczą troche biceps jest wyrzezbiony zaokrąglony i ładnie widoczny i wlasnie na tym mi zależy żeby go wyrzezbić,zmienilem cwiczenia na biceps w planie fbw na np modlitewnik z sztangą,albo uginanie o kolano,dodałem cwiczenie na mięsien ramienny żeby troche wybić biceps aby wizualnie wyglądał na większy,czy te cwiczenia połączone z interwałami i "dietą" pomogą uzyskac mi ładny wyrzezbiony biceps może posłuże sie za chwile jakimś przykładem oczwyiscie będzie to tylko wizualizacja bo każdy ma inną genetyke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1926
chodzi mi o coś takiego,czy jak zejde do odpowiedniego bf to mięsien będzie bardziej wyrazisty ? czy może gen może w tym przeszkodzic i biceps będzie jaki jest a tylko jego dalszy rozwój masy mięsniowej spowoduje większą wyrazistosc?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uginanie ramion z hantlami na reke

Następny temat

Dieta

WHEY premium