SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lMathew

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
tego drążka zazdroszcze:p mi juz brzucha wywalilo to niepotrzebne obciazenie mam dowieszone na starcie...przy rdl odkladasz na ziemie?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Nie, nie odkładam, tzn dotykam jedynie podłogi - dlatego nazywa się RDL a nie klasyczny MC

Przy drążku obciążenie fajnie jest zakładać - ćw jak kazde inne, gdzie warto notowac progres siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
uważaj z tymi zdjęciami bo shit wleci i spamu narobi

dobre cieżary targasz no i tez zazdroszcze podciągania:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
ladnie ciezary lataja, jak mozesz dodaj jeszcze jakies filmy . Sam ławeczke robiles :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Boksero -niestety az taki obeznany w forumowiczach nie jestem, ale niech wpadaja wszyscy, spam też jest fajny

TieS91- postaram się więcej filmow wrzucac, ale musze oswietrenie lepsze zrobic, bo jest chvjowe ^^
Mam tylko jedną kupczą ławkę. https://www.sfd.pl/Siłownia_by_Mathew-t423503.html - kiedys sie chwalilem jak to wygladalo, wiec mozesz zobaczyc mniej wiecej co jest ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Jak w Sparcie :) ogrzewany masz ten strych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ile Ty tego BCAA jadasz? ( I jeżeli robisz masę- po co?)
Nie lepiej zjeść aminokwasy przed i/lub w trakcie treningu, a od razu po białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
TieS91 - strych nie ogrzewany - przy dużych mrozach woda nie wytrzymuje do konca treningu i... zamarza ^^

Pandarek - BCAA jadam tak jak napisałeś - przed treningiem. W celu zapobieganiu katabolizmowi. A szamam tylko kilka capsów. Tak jak na etykietce ^^ :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
lMathew
Nie, nie odkładam, tzn dotykam jedynie podłogi - dlatego nazywa się RDL a nie klasyczny MC

Przy drążku obciążenie fajnie jest zakładać - ćw jak kazde inne, gdzie warto notowac progres siłowy


mc dlatego jest nazywany mc, bo raz ze sztanga z martwego punktu, dwa ze uginasz bardziej kolana niz przy rdl, przy rdl tez mozna odkladac:) rdl bardziej działa na tylni lancuch funkcjonalny, mc raczej to wyposrodkowuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Pesymista- link:
http://www.bodyrecomposition.com/training/rdl-vs-sldl.html

Z tego co wyliczyłeś, jesz 400+ gramów węgli dziennie, ~5,5 grama na kgmc (W Twoim przypadku też i należnej ;) )

Ja nie widzę sensu przy tym suplementacji BCAA, zwłaszcza, że nie trenujesz na czczo (?), czyli w obiegu masz już pulę aminokwasów i "węgli" .
Poza tym- minimum jest gram na 10 kilo masy ciała, a i to można spokojnie podwoić czy potroić. Sugerowane dawki są po prostu śmieszne- na bank spożywasz ich za mało, żeby to Cię mogło przed czymkolwiek uchronić.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2011-12-13 22:40:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy trening ,

Następny temat

Ocena planu

WHEY premium