SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kulturystyka-jak powiedziec rodzicom

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
"Ide na siłkę, będę wieczorem", a czemu mają murować drzwi i okna?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
bez kitu...problem straszny, mi ojcicec sam zaproponowal ze mi silke moze zrobic

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
nie rozumiem w czym problem

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
moja matka też była przeciwna na początku, a teraz ciągle mi kupuje żarcie i gotuje jak ja nie mam czasu gotować xD Na początku mówiła co będziesz z siebie kaleke robił, ale ona nic tu do gadania nie ma tata daje na karnety xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ty się martw o dietę, którą Ci rodzice będę fundować, no chyba, że sam zarabiasz, wiec nie musisz nic mówić, tylko wio na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Też każdy filozofuje z tą dietą, że rodzice, wydatki, itp. Ja jak zaczynałem swoją przygodę z siłownią, to wiadomo bez diety, wiedzy i treningu, robiłem w domu hantlami klate, bica, trica i barki, no i brzuch takie standardowe ćwiczenia, żeby być za***istym i za***iście wyglądać na plaży . Później trafiłem na to forum, zacząłem nabierać wiedzy, ułożyłem dietę, trening i zacząłem chodzić na normalną siłownię. Sam zarabiam te 130zł na praktykach ale to w zupełności wystarcza na utrzymanie. Kilogram cyca kosztuje 13zł, mam na 10 porcji, prawie na tydzień, dajmy 5kg miesięcznie, za cyca płacę 65zł miesięcznie. Ryż też sam kupuje, 1 paczka 1,50zł codziennie jem 2-3 paczki, w zależności kiedy jem posiłki, bo jak jestem w robocie, to tylko 2 dziennie, a jak w szkole to 3. W paczce są 4 paczki. Idę kupić 10 paczek na raz, mam 40 woreczków, wystarcza mi to na jakieś 3-4 tygodnie, czyli za ryż płacę 15-20zł zależy ile jem. Twaróg również kupuję sam, 250g twarogu kosztuje 2.50zł, jedną paczkę mam na 2dni. Kupuję 3 paczki tygodniowo i mam na cały tydzień, za twaróg płace 7.50zł. Jajka, mleko, platki owsiane, oliwę kupują rodzice, bo powiedzieli, że to bez sensu, żebym sam sobie żarcie ciągle kupował, więc takie codziennie używki sami kupują, mi to odpowiada :P. Reasumując koszty mojej diety to +\- 95zł miesięcznie, z wypłaty zostaje mi jeszcze 45zł, z czego 35 przeznaczam na karnet, czyli z wypłaty zawsze zostaje 10zł, ale do tego 200zł kieszonkowego . Zapomniałem dodać, że rodzice też czasem sami jedzą ze mną, albo ja z nimi, później popijam gainerka, żeby nie wcinać tego samego przez długi czas. I w szkole też nie mam problemów z braniem cyca i ryżu, dziewczyny oczywiście się śmieją i mówią co Ty jesz, ale te bardziej ogarnięte nie mają nic przeciwko. Koledzy jak koledzy, każdy prawie interesuje się siłką więc tylko zazdroszczą, że mam ułożoną dietkę, a oni nie . I ciągle łapią mnie za bica jak zjem i mówią "jest dobrze koksie"


PS. Napisałem ten post w szczególności do autora i do ludzi, którzy myślą, że dieta to coś złego i nie można jej utrzymać, owszem można i to łatwo.

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2010-11-06 09:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
man1ek jak ci kilo cyca starcza na 10 porcji ? Chyba że ważysz przed obróbką termiczną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Kupuję filety bez kości, 1000g masz w 1kg, 1 porcja = 100g, 1000g/100g=10 :). Z klatą czy co to jest też są, za 10zł/kg ale jak odrzucisz to wszystko to wychodzi z pół kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
No to jest nieporozumienie jak kupujesz to z kością a wydajesz praktycznie tyle samo a zostaje hmmm tylu co kot nasrał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No nie porozumienie :). Dlatego kupuję filety ;].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyszła siłka opinie i porady w wyborze sprzetu

Następny temat

Na co to wejdzie ?

WHEY premium