SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na co to wejdzie ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Mam troche nietypowe pytanie. teraz mi sie nudzilo w pokoju i postanowilem porobic pompki ale tak dziwnie rozlozone tzn max potrafie jakies 18-23 zalezy od dnia. i teraz zrobilem se 10 serii z przerwami 1-3 minuty, w kazdej serii robilem 5-10 pompek(roznie) puls byl napoczatku ciagle 90-100 potem 120-140 a po ostatniej serii 180 wzrosl

I teraz moje pytanie, na co takie coś wchodzi? na wytrzymałość tlenową czyli kondycje, wytrzymałość tricepsu i klaty, czy moze na nic, i moj wysilek byl bezsensu?

wiem ze to glupie pytanie ale naprawde jestem ciekawy odpowiedzi. jak zly dzial to przeniescie

Na chvj mi podpis?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Wejdzie dobrze na uklepanie włosia na dywanie

A tak na serio, to trochę triceps, trochę klata, zależy czy robisz poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
No oczywiście klata do ziemi i dość szybko sie podnosiłem. niezaleznie od tego czy to pierwsza czy ostatnia juz seria to robilem bardzo szybko jakby ktos nademna stal

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
raczej rob powoli, nawet bardzo powoli, albo poprostu na krzeslach czy tam cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
smokeN ale ja nie pytam co robic zeby weszlo na mase czy sile, tylko co da to co ja robilem? a i mam pytanie, czy robienie pompek na ilosc poprawi troche kondycje taka do biegania czy jazdy rowerem?

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1997
Na ilość raczej wytrzymałość grup mięśni,które najbardziej pracują w czasie wykonywania danego ćwiczenia.Przez to że będziesz robił 100 pompek dziennie nie zwiększysz twojej kondycji,która potrzebna jest do bieganie i jazdy na rowerze.Do tych rzeczy musisz mieć też silne nogi,a pompki w tym nie pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Więc w sumie pompki są bezsensu? bo na co komu akurat wytrzymałość trica i klaty? to dlaczego w wojsku tak robią pompki? albo na KK ?

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1997
Żeby zwiększyć wytrzymałość/siłę rąk?Do mocnego uderzenia musisz mieć mocny prostownik(triceps).Po za tym uczą właściwej postawy,godnej żołnierza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Aha
a jeszcze jedno pytanie mam
Czy jak zrobie np 2 serie po 25 pompek kazda przykladowo wiec razem 50 to bedzie to samo jakbym zrobil np 5 serii po 10 w kazdej albo 10 serii po 50 w kazdej ?xd

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17870
taroo94: a jak podniesiesz 0,5kg 1000 razy na klate to znaczy ze podniesiesz 500kg jeden raz? - odpowiedz sobie sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Lepiej wyjdzie Ci wyciskanie sztangi na klatę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kulturystyka-jak powiedziec rodzicom

Następny temat

Ile kosztuje odlanie stalowego obciążenia??

WHEY premium