SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to ma byc ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Jak czytam skład to aż czuję jak mi mięśnie rozpi*erdala
Cud-roślinka i sorbitol(cukier) sorry, cukrol... słodkie ale nie cukier
Nawet nie żal mi ludzi, co to kupili; pchają si e w coś o czym nie mają najmniejszego pojęcia

Jak większość zauważyła, nazwa cholernie zbliżona do metanabolu(parz avek ) co jest w stylu megabola, tak samo opisy produktów

Zawiera wysokie stężenie hormonów męskich androgenów, które imitują działanie testosteronu 17ß-hydroksy-4-androsten-3-on oraz Dehydroepiandrosteronu 1-ketosteroidu wytwarzanego w strefie siatkowatej (zona reticularis) kory nadnerczy cortex glandulae suprarenalis.

i Testosterol
dzeń stanowi 1,2-cyklopentanoperhydrofenantrenu. W klasyfikacji chemicznej użyte sterole należą do sterydów - zawierają rdzeń steranowy z grupą wodorotlenową w pozycji 3 oraz łańcuch boczny w pozycji 17. Właściwości biologiczne steroli zależą od liczby i charakteru podstawników bocznych, szczególnie przy węglu 17 (17C). Sterole roślinne typu stigmasterol i sitosterol mają budowę podobną do cholesterolu, progesteronu, pregnenolonu i 17-hydroksypregnenolonu. Dzięki temu sterole podawane przez dłuższy czas stanowią prekursor w syntezie pregnenolonu. Pregnenolon jest podstawowym substratem do biosyntezy progestagenów, z których powstają 17-ketosteroidy, glikokortykosteroidy, mineralokortykosteroidy, testosteron, androsteron i estrogeny.
Zarabianie na głupocie innych jest niezłym interesem


Zmieniony przez - Danio135 w dniu 2007-12-30 17:16:15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
A wiara to kupuje... to jakby kupić mete, albo jakąś odzywkę z firmy "Czarny Ciche Chałupnictwo Prodakszyn" nie kupił bym tego. Jaka lista chętnych - wiara po 5,6 opakowań bierze... Adresy ich poproszę! Roześle im list z gratulacjami. Nie chcę wiedzieć co oni tam wrzucają przy produkcji

Podejrzewam, że nadchodzi nowy rok i sezonowcy chcą troche przypakaować. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy ludzie z koxami robią cud cykle, że efekty bycze i w miarę bezpiecznie to robią, odblok, osłonki, witaminy itp, ale podejrzewam, że ci co to kupują na allegro to zwykłe wiórki, które szybko chcą być bykami.

Miałem kolegę, który strzelał sobie testosteron, metkę wcinał i żarł odżywki. Zalał się jak dzika świnia i troche agresywny sie zrobił w dodatku śmiał się z tych co nie biorą itp, że np. ja jestem leszczem, że go nigdy nie dogonię. ( Typ nie brał nic na osłonę, żadnego środka na odblokowanie i żadnych witamin )Pojawiło się duże gino buhahahha śmiesznie to wyglądało. W rezultacie się troche pokłóciliśmy i ja poszedłem swoją stroną. Jestem ciekaw, czy za parę lat będzie twierdził, że go nie dogonię


Zmieniony przez - Czarny91 w dniu 2007-12-30 15:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Badziew kolejny cud suplement dla zielonych nawet widzialem typa co sobie zamowil na all 16 opakowan

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Nazwa dla zielonych, zeby to kupowac i kojazyc z silnymi sterydami. Napewno takie samo g**** jak tes-rol

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
Co to za glowno ??
"Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas stosowania preparatu" teraz nie a za 3 miechy nie będzie nawet śladu po wątrobie....

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
patryk4 - jak niewiesz to sie niewypowiadaj. To jest jakas meta a nie metanabol. Byl gdzoes o tym artykul, to jest jakis suplement diety czy cos w tym stylu a nazwa jest specjalenie taka po to aby nabierac leszczy ktorzy mysla ze to prawdziwa meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
myśle ,ze jako suplement uzupełniający diete zastosować to można , przecież cena nie jest jakaś szalenie wygórowana.

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2007-12-30 16:03:02

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
a chciałbyś jeść coś niewiadomego pochodzenia i niewiadomego składu ?

Zmieniony przez - Czarny91 w dniu 2007-12-30 16:07:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kazdy suplement jest suplementem Diety i w Jakim Celu to stosować po co ? co to ma zrobić Odpuscie se takie bajery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
Nazwa tego szitu troche przypomina Metanabol - Meta anabol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc bezdomnemu Salvatore

Następny temat

Poziom testosteronu po sexie kiedy wraca do normalnego poziomu ??

WHEY premium