SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aukcjuj.pl -co to ma być?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
Witam.Chciałbym aby jakaś kompetentna osoba wypowiedziała się w sprawie aukcjuj.pl czyli strony która jakby nie było teoretycznie już nie istnieje,zwinęli się i pozostawili po sobie trochę syfu.Już od dawna coś było nie tak,np.

https://www.sfd.pl/Brak_dostępu_do_internetu-aukcja_nr159_AnimalPak-t496927-s9.html

Najlepiej przeczytać od początku.

Moim zdaniem to w ogóle sporą pomyłką była współpraca SFD z aukcjuj i opinia o forum wielu użytkowników pogorszyła się w znacznym stopniu.W ogóle ma ktoś kontakt z założycielami? Np. z Pawłem.Bo dział umarł a wiszą produkty użytkownikom,już nie mówiąc o punktach które zostały sprzedane.Kpina...

Zmieniony przez - Czajnek w dniu 2009-06-23 17:46:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
Jako administrator , wypowiem się tylko iż nie miałem, nie mam i mieć nie zamierzam , z tym serwisem nic wspólnego (od początku) , a piszę to tylko po to by uprzedzić np. hasła w stylu 'gdzie jest banan' itd.
Piszcie do osób, które widniały tam jako moderatorzy, ewentualnie do Mateo, tyle ode mnie. Nie jestem w stanie w tej sprawie pomóc więcej, ale oczywiście jak widzę taki temat, lub podobne to krew trochę zalewa człowieka, no ale co ja mogę - niestety w tym przypadku niewiele.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-06-23 23:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Juz od poczatku ten portal to jeden wielki niewypal. Nie liczac juz kwestii tego , ze w samej nazwie portalu juz jest cos nie tak. Bo jak wiadomo nie powinno byc aukcjuj tylko aukcjonuj. Chociaz moze slownik jezyka polskiego ostatnio wzbogacil sie o wersje ,ktora drzemie w adresie tego wlasnie portalu.


pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2009-06-23 23:43:23

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
postaram się mieć dziś jakieś informacje na temat tego kiedy znów ruszamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
Witam pisze na forum ponieważ pisałem na e- mail i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Chciałem zapytać co będzie z serwisem i naszymi punktami ponieważ trwa to już dosyć długo i nie ma żadnych wiadomości od administracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
czekamy na odpowiedz z MF. Punkty na pewno nie przepadna. zaraz bede dzwonil w tej sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
Z tego co widzę serwisu już chyba nie będzie poza tym miała być jakaś odpowiedź a nie ma żadnej. W dziale aukcjuj nawet nikt się nie wypowie z administracji. Chcę odzyskać swoje pieniądze, które zostały nie wykorzystane. Proszę o jakąś odpowiedź kogoś z administracji.

Zmieniony przez - Mati84 w dniu 2009-08-05 17:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
Witam, działalność w dalszym ciągu jest wstrzymywana przez Ministerstwo Finansów.
W tej chwili ustalamy regulamin aukcji. Ostatnie nasze akcje w MF były jakiś czas temu a oni mają jeszcze około 20dni na odpowiedź. Nikomu nie przepadną punkty które zakupił.

Pozdrawiam

p.s. w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na gg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
ok dzisiaj minelo 20 dni teraz oczekuje jakiejś konkretnej odpowiedzi i tak wszyscy dlugo czekaja...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
i jak tam poleciały ostre wałki na tym aukcjuj.pl?? czy pooddawali wam hais?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIe widze postow :(

Następny temat

Ban w przyczyn niejasnych

WHEY premium