SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna czy wart????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
witam... mam 16 lat 177cm wzrostu i ważę 77kg... ćwiczę już około 2lat z przerwami, nie ćwiczyłem w wakacje i tera zacząłem i tak właśnie się zastanawiam czy za jakieś 3 miesiące nie wziąć jakiejś kreatyny.....tylko mam obawy, bo słyszałem ze kreatyna hamuje wzrost, czy to prawda???? a i jeszcze pozostaje problem jaka kreatyna na początek była by najlepsza ..... mam ułożony plan ale nie mam diety... wiec proszę o pomoc:)

To jest mój plan:
Program ćwiczę na poniedziałek-piątek:
1.Wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce 1x15, 3 x 6-10,1 x 15
2.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie 3 x 6-10
3.Przyciaganie sztangi do klatki w opadzie przodem 2-3 x 8-10
4.Uginanie ramion ze sztanga w staniu 3 x 10-12
5. Przysiady ze sztanga na barkach 1 x 15, 3 x 8-12

Środa:
1.Wyciskanie sztangi na poziomej ławce 1x15, 3 x 6-10,1 x 15
2.Unoszenie ramion bokiem w gore ze sztangielkami 3 x 10-15
3.Martwy ciąg ze sztanga 2-3 x 6-10
4.Wspieńcie na palce z partnerem na biodrach 3 x 12-20
5.Uginanie ramion ze sztangielkami przemienne 3 x 8-12
6.Sklony tułowia w Tyl z leżenia przodem 3 x 12-20
7. Skłony tułowia w przód z leżenia Tylem, stopy położone wyżej 2-3 x 20-30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
nie kapuje tego planu... taka ciekawostka na cyklu kreatyny urosłem ponad 1cm w miesiac;] napisz wiecej o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
co mam o sobie jeszcze napisać???/chudy001 wchodziłem na twój profil i muszę ci powiedzieć ze masz zaje**** sylwetkę:0 tez bym chciał taka mieć.... mozesz mi napisac jaki masz plan i jakie brales na poczatku odzywki????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
co mam o sobie jeszcze napisać???/chudy001 wchodziłem na twój profil i muszę ci powiedzieć ze masz zaje**** sylwetkę:0 tez bym chciał taka mieć.... możesz mi napisać jaki masz plan i jakie brałeś na początku odzywki????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
LIzanie dupy -10pkt
Nie masz diety -10pkt
Nie uzywasz wyszukiwarki -10pkt
Piszesz glupoty -10pkt
Plan nie teges -10pkt

WNiosek? Poczytaj cokolwiek, odwiedz dzial odzywianie, oraz dzial z treningiem, a do nas zajrzysz, jak ogarniesz podstawy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kreatyne mozesz wziac jak dopadnie cie stagnacja.
co do planu, to wrzuc to do alternatywnej drogi.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od treningu powyżej stażu 2 letniego jest dział "Trening dla zaawansowanych", tutaj dyskutuje się o suplach ; p
A skoro już jestem przy treningu, to powiem jednym słowem - do dupy... Masz podział na te 3 dni w tyg to sobie zrób łączenie po 2 partii mięśniowych i 3-4 ćwiczonka na każdy dzień.

Suple to uzupełnienie, standardem jest dieta, której nie masz, więc co robisz? - Zaglądasz do działu Odżywianie i czytasz podwieszone tamaciki - zresztą w każdym dziale ten system działa podobnie ; p

Jeśli byłbyś tak zdesperowany, żeby coś kupić to hmm, na start wystaczy mono z olimpa ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Przemyski ale ten trening, to nie jest split. wiec nie porównuj tego do splitu, piszac, ze do dupy. poczytaj o treningu w alternatywnej drodze.
ale nie bedziemy tutaj o tym dyskutowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse Power - dziwne uczucie

Następny temat

Suplement oparty o ph

WHEY premium