SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna? Kto mi poda najlepsza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466
witam mam pytanie jaka jest najlepsza kreatyna? Czy dobra jest vitalife ? A moze olimpa mega caps? A moze co innego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
o kretce możesz przeczytać tutaj i sie troche ztego napewno dowiesz
https://www.sfd.pl/temat215802/ 
masz tu najciekawsze kreatynowe posty działu
I może powinieneś zacząć od napisania czy wogule kiedy kolwiek brałes kreatyne jak tak to ile już cyklów masz zasobą bo stecki na pierwszy ogień to niewiem czy taki dobry pomysł jak niewcinałeś nigdy kretki to spraw sobie Vitala i bedzie dobrze dotego Carbo do każdej porcji i bedzie OK i pewnie tyle samo wyciągniesz co na Stecku bo twuj organizm niejest przywyczajony do takiej suplementacji wienc i tak Kretka tobą ruszy napisz ile masz kasy i co masz za cykle za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Jesli chodzi o mono to bez rożnicy ale dobre i tanie maszzvitalmaxa. Jednak najlepsze sa stacki kreatynowe: clout, Xpand,KO, CP, vault i jeszcze pare innych wynalazkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466


a co powiecie o tej kreatynie? Podobno mozna duzo przytyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przytyc najlepiej od piwa i paczkow

do do robienia masy miesniowej o dobrej jakosci to tak jak twój przedmowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyjesz po diecie...choć "tyć" ma brzmienie pejoratywne, więc bardziej pasowałoby stwierdzić, że tyjesz po braku rozsądnej diety (zaburzone proporcje białka do węgli do tłuszczów)
skup się właśnie na ułożeniu właściwej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466
ja mam olimpa mega caps. Czy da sie na tym podwyzszyc mase miesniowa? Kto mi powie cos konkretnego? Jaka kreatyna jest the best? Co sadzicie o hi tec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszyscy Ci już konkretnie powiedzieli Upierdliwcze
mono jednej firmy nie odbiega znacząco od mono innej firmy
masę mięśniową budujesz przede wszystkim odpowiednim treningiem i zbilansowaną dietą
poćwicz trochę, wzbogać swoją dietę, a po jakimś czasie łyknij tą kreatynę
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
qrfa 2 tematy i takie pytania....

wg mnie skasowac, a chlopak niech poczyta

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
poczytajpostypodwieszone przynajmniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Zdecydowanie cos innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
zdecydowanie odradzam hi-teca,

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreta

Następny temat

jak polaczyc kreatyne odzywke i dextro?

WHEY premium