SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejnosc wykonywania cwiczen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
witam, cwicze sobie od miesiaca, mam ułozony plan itd, ale czasami jak jestem na siłowni to roznie wykonuje cwiczenia, czasami jade seriami jedno cwiczenie a czasami robie np jedna serie danego cwiczenia a potem inne cwiczenie i potem wracam do tamtego itd.
czy kolejnosc wykonywania cwiczen ma jakies wieksze znaczenie, czy jest to bez znaczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
ma znaczenie jak wiele innych spraw ale albo regulamin ankieta którą wklejasz albo w pytaniach do doradców podwieszonych tdp pytasz.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1722
Nie no, nie przesadzajmy z ta ankieta, wydaje mi sie ze jest napisane iz ankieta ma byc jesli oczekujemy konkretnej opinii specjalisty, pod katem naszego treningu. Pytanie kolegi jest zas bardzo ogolne i mozna na nie odpowiedziec nie wiedzac absolutnie nic o koledze. Kolejnosc wykonywania cwiczen ma znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Dooszoo

jeśli chodzi o takie pytania to nie zadaje się tutaj to jest po pierwsze!
natomiast jeżeli chce tutaj zadać plan ankieta i wszystkie dane nikt nie jest wróżką żeby mu radzić. obowiązuje tutaj jakiś regulamin dlatego go przestrzegamy. regulamin = ankieta.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1722
chodzi mi o to, ze w temacie "Ankieta w dziale", wcale nie jest napisane ze ankieta jest obowiazkowa - byc moze nalez to zmienic/dodac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
to nie twój temat więc po co ten spam??? chcesz wiedziec poczytaj podwieszone ankieta regulamin i nie pisz już tu.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. Każdy temat na głównej karcie musi zawierać ankietę w dziale i tyle .
2. Jest specjalny temat do zadawania pojedynczych pytań .

tutaj . do autora

https://www.sfd.pl/@@@@@@@@@_DORADCY_CZEKAJĄ_NA_TWOJE_PYTANIA_!!!_@@@@@@-t887416.html

.

zamykam .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy Plan Treningu

Następny temat

Split 4 razy w tygodniu do oceny. Uwagi miło widziane

WHEY premium