SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1370
Witam :)

Mam taki o to problem cwicze juz od jakiegos czasu z rok juz bedzie i wszystko mi idzie ladnie barki plecy itp ale klatka piersiowa nie bd ukrywac jest zle z nia tzn slabo sie rozwija do pozostalych parti ;/ i teraz moje pytanie co moge zrobic zeby ja pobudzic do rozrostu?

Moj plan na klatke ktorym aktualnie cwicze

ławeczka prosto 4sx6pow
skos gora 4s 6 pow
skod dol hantlami 3s 6 pow
rozpietki na butterfly 3s 6 pow

Prosze o pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
mnie na laweczce dobrze idzie dol klatki, z gora kiepsko, ale na gore zaczolem cwiczyc podnoszenie hantli do poziomu stojac oparty o sciane. to cwiczenie glownie angazuje barki ale pomoglo mi ruszyc gore klatki.
czasami na laweczce duzo daje zmiana kata pomiedzy rekami a korpusem, jak i szerokosc uchwytu na gryfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
moze to wina techniki? podczas cwiczen czujesz prace klatki, czy bardziej tricepsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1370
no wlasnie tric mi sie pompuje ale to chyba dobrze bo musi pracowac przy klatke , pompe mam dobra na klacie jak cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
skoro klata Ci sie pompuje to wina raczej bedzie w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1370
pompe mam na klacie tak jak pisalem tylko ze ja mam wade postawy mam tak zwane okragle plecy to moze przez to ? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
przy garbieniu chowasz klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
a rozciagasz miesien po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Siema, jeśli ci nie wchodzi zabardzo tak jak obecnie robisz to moze:
-wywal skos w dół na jakis czas (dłuzszy czas)
-skos rób hantlami jeśli robiłeś sztangą do tej pory
-rozpietki również hantlami
Nie napisałeś czy cwiczysz sam czy z kolega jesli z kumplem to niech ci w ostaniej serii na plasko pomoze: nawal wiecej ciezaru na sztange opuszczaj sam a kumpel niech ci pomoze wypchac sztange w gore. Miałem ten sam problem i troche sie ruszyło. Diety pilnuj. pozdro

"Ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1370
zgadza sie przy garbieniu chowam klatke ;// rozciagam ja przy rozpietkach wiec to powinno chyba wystarczyc, a co do tego z kim ciwcze to z kolega, tak ze tylko w tamtym roku cwiczylem klatke 2 razy w tyg i wydawalo mi sie ze ja przetrenowywalem i dlatego nie rosla. a z kolei od padziernika zmienilem plan i zaczaolem cwiczyc wszystkie czesci klatki na jednym treningu ale moze za malo jeszcze cwicze tym planem zeby byly jakies efekty co o tym sadzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
czyli dopiero miesiac, ale pamietaj o rozciaganiu, rozpietki sa dobre na poszerzenie klatki a i tak po cwiczeniu rozciagam sie przy futrynie (w poziomie przystawiam reke do futryny, albo szafy a korpus bracam w przeciwna strone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1370
to juz ponad miesiac nie dlugo 2 ale moze to za malo i tak zamierzam od grudnia zamienic sztange na sztangielki moze wtedy bedzie lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór ławki+sztanga

Następny temat

Poczatkujacy - jak cwiczyc

WHEY premium