SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1292
witam.
mam problem z rozbudowaniek klatki jest mala i wporOwnaniu do reszty wyglada do d...py. cwiczylem 3 lata od 2000 do konca 2002. cwicze3nia byly regularne. 4 razy w tygodniu dobra dieta suplementacja i po 2 latach kox. potem kontuzje: stawy kolanowe, barki , ból kregoslupa nie do wytrzymania no i problemy z sercem. Dluga przerwa {w miedzy czasie wpadałem pocwiczyc aeroby i ogólnie się poruszac żeby nie stracic dobrej kondycij) od 2 miesiecy znowu rozpoczolem regularne treningi i znowu problem z klatką. ona nie chce rosnąć!!!! wtedy po 3 latach treningu wyciskałem 170 na 5 razy teraz tez idzie sila a masa ani troszke.
plan w/g którego teraz cwicze {podam tylko klatke}:
rozpiętki na ławce poziomej 4 serje po 12, 10, 8,6 powtorzen
wyciskanie ławka poziomej 4 serje jak wyzej
wyciskanie lawka skos kat ok.40 stopni 4 serje jak wyżej
{skos góra i skos dól robie na zmiane} trening klatki raz na tydzien, trenuje ja razem z tricepsem. próbowalem juz roznych planow podpowiadali mi rozni ludzie z dłógim stazem treningowym i nic. jak widac z mojego planu teraz cwicze ze wstepnym zmeczeniem miesni ale juz widze że to nic nie daje. {troche sie rozpisałem} prosze o pomoc ludzi znających się na rzeczy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
może spróbuj zmienić rozpiętki na przenoszenie sztankielki za głowę, trudno bedzie ci konkretnie doradzić , może to przez brak regeneracjii ??

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-14 10:56:11

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
Sprobuj dodac przenoszenie hankla nad glowa na lawce prostej - dobrze rozciaga miesnie i powieksza klatke ! Trening zaczynaj od skosu, pozniej prosta, rozpietki i przenoszenie - wszystko raz w tyg - ale tego chyba nie musze Ci mowic :) Trenuj hanklami - pozwalaja na wieksze rozciagniecie miesni ! Pozdro

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
no to o tym przenoszeniu powiedziałem, spróbuj może zmniejszyć ilość powtórzeń np. 4 serie po 6 może będzie lepiej działało

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1292
dzieki za odpowiedzi. regeneracja byla ok. min. 8 godzin snu. na noc zawsze odzywka bialkowa cwiczenia tak rozdzielone ze po klatce nastepowaly min. dwa dni przerwy do cwiczenia innej grupy miesniowej tak ze nie byla angazowana w innych cwiczeniach triceps tez robilem bez pompek na poreczach bo przy tym tez rusza sie klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie hankle tylko hantle -

- izolowane daj na koniec , acha i skos w gore ja bym robila CALY CZAS a skosna W DOŁ zmnienial najwyzej z płaską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
kox a pozniej problemy z sercem.... mowi samo za siebie

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1292
takie jest zycie albo zdrowie albo kox. tego nie da sie ze soba pogodzoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
faku zaczynasz mówić jak dziewczyna : "acha i skos w gore ja bym robila CALY CZAS"

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
spadowa

- maczo to ze bierzesz ko nie znaczy ze musisz by odazru chory

- a miales osłonki i po cyku odblokowanie clomidem np ? :) co brałes?

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-06-14 18:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
dokladnie tak... i tutaj szlo by zaapelowac do mlodych ludzi ktorzy NIE MAJAECIA ZCO ROBIA I W CO SIE PAKUJA !!!! trzeba sobie odpowiedziec czy tak na prawde warto ... ja swa odpowiedz znam NIE

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening "wprowadzający" - masa

Następny temat

przerwy ? :)

WHEY premium