SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań związanych z domowymi warunkami i moją posturą

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294
Witam mam 16 lat, 176 wzrostu ,71 kg wagi
w domu posiadam sztangę krótką i długą , 2x hantle oraz drążek
obciążniki posiadam o łącznej wadze 36kg




czy patrząc na te zdjęcia
moglibyście powiedzieć nad którymi partiami popracować i podać jakiś zestaw ćwiczeń (dodaje że nie posiadam ławki co troszkę komplikuje całą sprawę)
od poniedziałku mam zamiar zacząć A6W
mięśnie brzucha jako takie mam ale ukryte pod warstwą tłuszczyku :P
apropo mojego stażu ze siłownią to mogę powiedzieć tylko tyle że ćwiczę nie regularnie i dość długo się to ciągnie
z góry dziękuję za odpowiedzi (wiem że temat oblatany ale to pytania takie bardziej indywidualne na które odpowiedzi nie znajdę na 100% w szukajce .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
pracowac nad wszystkimi partiami, nogami również, bo to że ich nie wkleiłes nie znaczy ze ich nie masz.

a A6W nie odsłoni Ci mięśni brzucha

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294
to co na brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
normalny trening,adekwatnie jak na inne partie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294
a czy można podnosić sztangę bez ławeczki tzn czy masz może jakiś pomysł jak to wykombinować :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Ja np ; Kłade materac na ziemi ustawiam dwa krzesła , na tych krzesłach ułożona jest sztanga i tak ćwicze . Nie wiem czy to dobre rozwiązanie ale ja spróbowałem własnie tego.

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwiązanie Ryma jest ok, możesz też spróbować floor press
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294
czyli normalnie można ćwiczyć na podłodze/łóżku ? bo właśnie nad tym się zastanawiałem gdyż nie można wykonywać takich pełnych ruchów jak na ławce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No pewnie, ze mozna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze możesz zrekompensować większym obciążeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja bym na łóżku nie radził - przy większym obciążeniu zaczniesz walczyć o prawidłową pozycję, bo zacznie Cię gibać na boki ze względu na niestabilną powierzchnię i więcej skatujesz bary, niż klatę.

Na podłodze jak najbardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile może ważyć ten gryf

Następny temat

Maxy HST w środku cyklu

WHEY premium