SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kettlebell

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
Wiosłowanie Renegata-ang.renegade row .Wklikaj kettlebell renegate row na YT wyskoczy ci kilka fajnych filmików.Możesz to ćwiczenie robić w mieszkaniu w jednym miejscu.Na wolnej przestrzeni możesz się przemieszczać.
Zaciskanie pośladków,nóg i całego ciała generuje siłę w ruch który chcesz wykonać-Zalecane ,przez niektórych wręcz wymagane do wykonania wszystkich ćwiczeń typu siłowego czyli wszelkiego typu wyciskania ,siad turecki ,wiatrak,wiosłowanie renegata itp.Natomiast w ćwiczeniach eksplozywnych takich jak rwanie ,wymachy,długi cykl,podrzuty itp nadmiernie się nie spinaj bo za daleko nie pojedziesz.W tych ćwiczeniach staraj się synchronizować oddech i wysiłek ,naucz sie rozkładać siły a ciało nauczy się kiedy się spiąć a kiedy popuścić.Natomiast w zadaniach siłowych masz być spięty przez cały czas.Ćwicząc odważnikami twoje ciało nauczy się dzialać jako jedność poprzez cały system mięśniowy układ nerwowy ,jak dotego dodasz zbilansowaną dietę polegającą na nie przejadaniu się (jem kiedy jestem głodny) a nie bo jest pora spalisz zbędny tłuszcz i sam zauważysz po kilku miesiącach że ten drążek nie jest straszny a nawet przyjemnie się na nim ćwiczy (do tego czasu musisz osiągnąć dobry bilans pomiędzy masą ciała a siłą jaką dysponujesz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki ;))twoje wskazówki są bardzo pomocne, może napiszesz coś jeszcze ??

właśnie przyszedł kettel 24 kg, 5 powtórzeń zrobię spokojnie ;p jutro po szkole robię trening a o 23 biegnę interwałem:)

a jeśli chodzi o diete to wiem o co biega, trzeba pić dużo wody przy mojej masie musze jeść 160g białka plus węgle przed treningi i jakiś zdrowy tłuszcz (ryba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ja robiłem interwały z kettlą wymachy metodą tabaty w 5 serii czworogłowe uda zaczęły palić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Macieyou
ja robiłem interwały z kettlą wymachy metodą tabaty,w 5 serii czworogłowe uda zaczęły palić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ja robiłem interwały z kettlą wymachy metodą tabaty,w 5 serii czworogłowe uda zaczęły palić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm a konkretnie ?? jaki czas ćwiczenia i jaka przerwa między nimi ? 7 serii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ło nawet nie zauważyłem,że mi się tyle razy wysłało,no i jeszcze sam siebie zacytowałem
20 sek.wymachów,10 sek przerwy i tak 8 razy,w sumie 4 min


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
jeśli czyta ten temat jakikolwiek mod,to prosiłbym o usunięcie 2 pierwszych postów na tej stronie

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-11-02 21:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2740
Witam panowie,
a co sądzicie o treningu 2 razy w tygodniu na siłowni + 1 raz trening z kulą.
Trening na siłowni byłby to pewnie jakiś FBW. Czy przy dobrej diecie i takim treningu można liczyć na jakieś przyrosty mięśniowe?
dzięki za odpowiedż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tabate wrzucę za miesiąc ;]dzięki za inf

jeśli chcesz masę to pamiętaj dieta na masę czyli trzeba jeść dużo węgli ;) ja na Twoim miejscu zrobiłbym fbw3xtydzień plus kula 1x, jak zaczynasz to musisz popracować nad techniką na małym obciążeniu, powinno zająć ci to tak połowę cyklu. Pamiętaj technika bardzo ważna !

Pamiętam jak kiedyś na początku się przeliczyłem ;) po treningu nie umiałem zginąć rękoma xD

Zmieniony przez - sqa w dniu 2011-11-02 22:23:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DoggCrapp - modyfikacja

Następny temat

Trening 3 dniowy do oceny - priorytet ramiona

WHEY premium