SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

karate SHOTOKAN - dlaczego nie?!?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
Ćwiczę Shotokan i kontakt zależy od wieku. Np po ukończeniu 18 lat to bardzo trudno aby sędzia uznał coś za faul. I z tą popularnością jest tak że Kyokushin jest popularne bardzo akurat w polsce ale w innych krajach już nie. Np byłem miesiąc w Australii i zauważyłem tam wiele reklam reklamujące Karate shotokan a nie kyoukushin. No nasz trener też tak mówił.

KARATE SHOTOKAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Np po ukończeniu 18 lat to bardzo trudno aby sędzia uznał coś za faul.

Sorry,ale bzdury piszesz, startowałam w shotokanie i doskonale wiem, jak to wygląda. No, chyba, że siędzia 'wasz' to faktycznie widzi faule tylko u przeciwnika

I z tą popularnością jest tak że Kyokushin jest popularne bardzo akurat w polsce ale w innych krajach już nie. Np byłem miesiąc w Australii i zauważyłem tam wiele reklam reklamujące Karate shotokan a nie kyoukushin. No nasz trener też tak mówił
.

I o czym to niby świadczy? Dużo więcej ludzi słucha Ich Troje niż Mozarta Kyokushin, jak każdy styl kontaktowy jest bardzo wymagający fizycznie i psychicznie, a w Shotokan się moze bawić prawie każdy, więc oczywiste, który styl będzie popularniejszy.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
A ja uważam że na shotokan nie ma chętnych to się reklamują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam widziałem w klubie u mnie brązowy pas 1 bądź 2 kyu bo nie widziałem czy miał belkę.Musiał ćwiczyć sam bo inni z grupy to same dzieciaki, ale trener zawsze poświęcał mu czas kiedy dzieci trenowały a dokładnie bawiły się.Z tego co widziałem tam ruchy shotokan były dobre i nie do krytyki, poza tym shotokan uczy samoobrony np. jak radzić se z no żem i grupą wtrogów itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Po pierwsze ja dobrze wiem czego na shotokanie uczą (badziewia )
Po drugie w shotokanie nie ma belek na pasach..

Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-12-03 13:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
widziałem tam ruchy shotokan były dobre i nie do krytyki Wybacz,ale chyba nie posiadasz jeszcze kompetecji w zakresie miarodajnej oceny jakichkolwiek 'ruchów' w SW...

A rozwalanie 'grupy wrogów' i nożownika to już szczyt...

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
OoOo to nowość shotokan rozwala nożowników i grupy wrogów..nice (To pewnie przez te ich ruchy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Nie co co wy??Przecież można rozwalić grupę nożowników coś trenując ale przy okazji można mieć przy sobie całkiem przypadkowo jakiegoś bejzbola

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
na grupę nożowników może ewentualnie pomóc broń maszynowa i to na daleki dystans, a nie "bejzbol" (próby skuteczności celem bezpiecznego dystansu w przypadku ataku nożownika na osobę uzbrojoną w broń palną przeprowadzała amerykańska policja).

A osoba od "grup wrogów" i "nożowników" to dziecko, więc miejcie wyrozumiałość.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43

KARATE SHOTOKAN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza broń biała...?

Następny temat

Wiek a wybór dyscpliny SW + pytanie o sens

WHEY premium