SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kalorie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 96
Mam pytanko o zapotrzebowanie kaloryczne cwicze na siłowni 3 razy w tygodniu pracuje ciezko na budowie po 9-10h mam 28 lat 180cm wzrostu i waze 97kg no i troche tego tłuszczu mam na sobie ok23% i może jeszcze Jakies suple na poprawe sily może wytrzymałości nie ukrywam ze ciezko jest pracowac na budowie i uczęszczać na silke.trening zaczynam o 20:30. Wiec ile kalorii i jakie suple?


Zmieniony przez - ermes66 w dniu 2014-03-08 23:22:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
najważniejsza będzie dobra dieta . Ile tych kalorii masz zjeść to ja ci nie powiem dokładnie bo nie wiem jaki masz metabolizm, czy szybko przepalasz kalorie czy wolno . NIe wiem też ile w tej chwili zjadasz tych kalorii więc ciężko cokolwiek określić . Co do supli to pierwsze dieta potem można o nich myśleć i oczywiście jeszcze pytanie jaki jest twój cel ? co chcesz osiągnąć ?

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 713
Ja na twoim miejscu zrobilbym tak ze traktowalbym te prace jak silownie :) jezlei oczywiscie jest taka mozliwosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 96
Mój cel to redukcja co do przemiany materii i spalania tłuszczu to slabiutko ile kalorii zjadam hmm ciezko powiedzieć moje menu wygląda mniej więcej tak:
Śniadanie-7:00-omlet z siedmiu białek i dwóch zoltek do tego ok 100g płatków owsianych
10:00-garść orzechów migdalow
13:00-ok 125g ryzu i 200g piersi kurczaka lub indyka warzywa
16:00-odrzywka białkowa
18:00-podobnie jak o 13 zacxsem na zmiane z tuńczykiem i makaronem pełnoziarnistym proporcje podobne
22:00 twaróg wiejski nisko tluszczowy ok 200g 2 kromki chleba pelnoziarnistego

Zmieniony przez - ermes66 w dniu 2014-03-17 23:04:31

Zmieniony przez - ermes66 w dniu 2014-03-17 23:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Uporządkuj w miarę możliwości dietę-pochodzenie kalorii jest tak samo ważne jak ich ilość.
Pracując na budowie ciężko się zmusić po pracy na intensywny trening stąd bym spróbował krótkich treningów metabolicznych mieszanych z bieganiem w przemianach tlenowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak bezpiecznie redukować by nie stracić....

Następny temat

Skomplikowana sprawa

WHEY premium