SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jujitsu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
cześć wszystkim mam do was jedno pytanie odnośnie tego co wybrać mam do wyboru boks .kick boxing i jujitsu .chodze jakieś2,5 roku na siłe dodając jeszcze ten sport kóry wybiore dodatkowo ede takrze na siłce cwiczyłe tylko że żadziej .żeby wwszystkiego nie stracić .myślałem o jujitsu bo wyddaje śie znacznie ciekawsze od pozostałych cop o tym powiecie co byście polecili .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
Jasne, idz na trening Ja tez wskoczylem od 0,5 roku i spokojnie sie wkręciłem, ty tez sie wkręcisz.. wiesz trener zazwyczaj jak widzi ze ktoś jest nowy to zwraca na niego szczególną uwagę, albo wysyła sempaia (instruktora) na drugi koniec sali żeby ten pokazał podstawy 'nowemu'. Będzie dobrze - zobaczysz. Napisz jak poszło. aaa i co w ogóle wybrałeś?

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Jakie jujitsu masz na myśli?
Co do wyboru któregos z tych sportow,to pewnie zdania będą podzielone...poszukaj na forum,zobaczysz ile dyskusji jest na temat"styl uderzany czy chwytany"...
Jesli masz mozliwosc zapisz sie na cos,co pozwoli ci trenowac walke w parterze i stójke.Ja proponuje BJJ,ale np mozna to z powodzeniem lączyc z boksem...lub np judo + boks,jesli oczywiscie masz taką mozliwosc.

Zycie mnie juz nie bawi
"Nie wierz nigdy kobiecie"
* * *
"FIRST POSITION,AFTER SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 675
Co prawda nie wiem czego oczekujesz od sportu który chesz wybrać ale osobiście polecałbym ju-jutsu. Jest to sztuka walki w kórej na pewno nie otrzymasz tyle ciosów na głowe co w boksie lub kick-boxingu, każdy cios przyjęty na głowe kiedyś odbije się na Twoim zdrowiu, a jeśli cchodzi o samą walke full kontakt to na treningach jj również będziesz miał okazję ja poćwiczyć.
Pozdrawiam

Zawsze jest ktoś kto w Ciebie wierzy

SFD JU-JITSU TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
jeżeli jest to "polskie" (modern) ju-jitsu to polecam. Jeżeli jakieś pseudo tradycyjne albo tradycyjne to odradzam, ale wybór należy do ciebie


_SFD JUJITSU TEAM_
BROWARY WARSZAWSKIE TEAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z Natolinem.

Mess with the best die like the rest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
też sie zgadzam z przed mówcami. Sam trenuje modern jj i jest ono bardziej praktyczne od tradycyjnego. Na ulicy będzie się liczyć efekt technik a nie elegancja (wiesz, tradycyjne jj to bardziej sztuka dla sztuki) W ówczesnym modern jj techniki są tak dograne żeby na ulicy były praktyczne, oprócz tego sa elementy innych styli. U mnie aikido, box. Pozdrowienia.

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Wydaje mi sie, ze po takim czasie koles zdazyk sie zdecydowac

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
no fakt :) jestem nowy i dopiero teraz przeglądam artykuły.. :) jak robicie emoty? bo coś mi nie wychodzi.. Pozdrawiam

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
musisz wstawic "nos", czyli myslnik, jak chcesz wzor kliknij na link "buzki" nad polem, w ktorym wpisujesz tekst

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
dzięki.. pozdrawiam serdecznie fajnie taka buzke sobie zrobić

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia mike tysona

Następny temat

kyokushin -pierwsze treningi

WHEY premium