SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem chyba (nie)normalny....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
artbas,

pytanie, co kazdy chce osiagnac. tak, sterydy daja dobre przyrosty, ale nie jestes chyba taki naiwny i nie myslisz, ze nie zaplacisz za to swojej ceny.

przeciez wierz o tym, ze nawet jak nic nie czujesz (syfy, ginekomastia, itp) to zawsze sobie cos tam rozp*****lasz. np. przyspieszasz klopoty z prostata (od testosteronu). albo niszczysz watrobe (meta).

nie opowiadaj, ze bralem, zlapalem mase, byly male dawki i jestem zdrowy. jestes dzis w formie i nie czujesz dolegliwosci, ale to wyjdzie za 10 lat.

nie, nie bedziesz inwalida, ale poczujesz problemy zdrowotne.

pytanie jest jedno - czy np. za cene operacji prostaty w wieku 40 lat (i tu pojawia sie impotencja) warto jest byc napakowanym w wieku 25 lat.

tak, w tym wieku wydaje sie, ze tak. tylko, jak bedziesz mial 40 lat, fajny samochod, kase, to ci nie bedzie stawal...

nie strasze, ale nie podoba mi sie mowienie, ze sterydy sa obojetne.

nie, nie sa, nawet w malych dawkach, w tak zwanych bezpiecznych cyklach.

kazdy moze w 3 lata zlapac tyle masy naturalnie, ze bedzie wygladal na napakowanego, nie przerosta.

ale do tego jest potrzebna silna wola, motywacja, zapal.

a malo kto to ma.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Krasnall ,czy ja zawsze się muszę z tobą zgadzać? )
Znów masz 100% racji!!!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołem
Ja też sie zgadzam z Krasnallem w 100% i raczej cięzko byłoby mnie tu przekonać.
Co do moich 7 kilo przyrostów to nie istnieją w wyobraźni, chyba, że w wyobraźni mojej wagi, bo o tyle więcej właśnie pokazuje po 8 miesiącach i zapewniam Cię artbas, że to nie jest tłuszcz - obwody powiększyły mi się tutaj gdzie powinny i rzeźbę też mam dobrą. Możliwe, że masz mięśnie lepszej jakości, ja mam za to wątrobę lepszej jakości. I co? Bez fajnych mięśni da się żyć a bez wątroby nie. I chyba to by było na tyle.
pozdrawiam
PS. a najbardziej mnie irytuje, jak mi się wmawia, że kiedyś na pewno wezmę...

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
ciekawe czy wasze wypowiedzi zmieniom nastawienie mlodych Apollo Basenow wielkie bary male nuszki
i tak teraz zauwazylem 600 5 wzrost zaintersowaniem koksem i jego kupnem

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KingKong, nie miałem bynajmniej zamiaru straszyć Ci klientów. Chodzi mi tylko o to, że ja nie będę jednym z nich. Ale jak zaczniesz sprzedawać koszulki to kto wie
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kingkong raczej nie handluje koksem, troche to bylo dziwne, ale jestem pewien, ze nie mailes tego na mysli

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
King Kong bo teraz jest taki boom na sterydy i "szybkie" pakowanie. Okresowo oczywiscie, robi sie cieplo "pakerzy" w puchowych kurtkach musza pozbyc sie odzienia, bo glupio jest chodzic w zimowej kurtalce przy 20st.C., a tu co? Nozki i raczeta jak patyczki, albo u niektorych opona (starsi panowie), a przeciez trzeba przyszpanowac przed kumplami i laskami na basenie. Co roku wiedze tlumy przed i po wakacjach. Po wakacjach przychodza z reguly ci co dostali w beret i teraz chca sie odegrac. Wiadomo o co beda pytac, nie jak efektywnie cwiczyc i jaka stosowac diete, tylko co "brac"?

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no Krasnall, chodziło mi o popyt na porady a nie handel. faktycznie, można to było źle zrozumieć, ale co złego to nie ja
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE PEKAJ CHLOPIE JA NA SUCHARA CWICZE 5.5 ROKU ZBUDOWALEM 28 KG WAGI WYCISKAM PONAD 200 KG PRZY MASIE 86KG WIEKSZOSC KOKSIARZY PRZY TYM WYNIKU WARZY GRUBO PONAD 100KG NIGDY NIE MIALEM KONTUZJI POMYSL ILE KASY I ZDROWIA ZAOSZCZEDZILEM A CO BY BYLO JAKBYM TERAZ ZARZUCIL?

BRODA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no, jeśli to prawda co piszesz to mi poprawia humor i pozwala z podniesionym czołem patrzeć w świetlaną przyszłość
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metylotestosteron?

Następny temat

SEX i Wirowanie

WHEY premium