SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem chyba (nie)normalny....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
I tak moglibyśmy sobie gadać i gadać... każdy reprezentuje swoje racje i trudno przekonać drugą stronę. Masz rację dyq - jestem jeszcze mały, ale o 7 kilo większy niż byłem we wrześniu ubiegłego roku. I to mnie cieszy. Poza tym ćwiczę bo lubię, jeśli czas mi pozwoli to będę ćwiczył dalej, dłużej i ciężej.
Co do kontuzji to z tego co wiem, to pojawiają się często przy koksach, bo ścięgna nie nadążają z rozwojem za mięśniami i dochodzi do kontuzji. Zresztą nie oszukujmy się, w tym sporcie kontuzje będą zawsze, chyba, że ktoś nie chce już rosnąć i odpuszcza sobie ciężary. Tylko nie bardzo rozumiem Twój komentarz o tej kontuzji - chodzi Ci o to, że wyleczyłeś kontuzję za pomocą koksu czy co?
A to, że Twój brat na sucho doszedł do 91 to mnie tylko bardzo cieszy, bo ja do niedawna marzyłem o 80 kilogramach a teraz to stało się faktem i będę konsekwentnie próbował dalej.
A co do tego, że życie jest niezdrowe to niestety fakt, coraz więcej chemii otacza nas ze wszystkich stron, kraje typu Dania czy Belgia, gdzie rolnictwo stoi na wysokim poziomie za pomocą nawozów sztucznych doprowadziły do tego, że nie mają praktycznie wody pitnej... lepiej raczej w najbliższym czasie nie będzie, ale dla mnie to nie jest argument przemawiający za tym, żeby się jeszcze samemu dobijać!
Nie mam tu zamiaru nikogo oceniać czy potępiać bo nie po to się zapisałem do tej grupy i jak ktoś fajnie powiedział - Mesjaszem Antysterydowym też nie jestem. Ale obiecuję, że jeśli kiedyś (czysto teoretycznie mówię) zdecydowałbym się na koksy, to na pewno powiem Wam o tym i przyznam rację. Ale na taki obrót sprawy za bardzo nie liczcie
O rany, chyba już nie będę pisał w tym temacie...
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
J_Chan: nie reprezentujesz mistrza świata - jesteś mały, chudy, a jadąc na odżywkach aminokwasowych pamiętaj, że to też środki chemiczne (jakby tu nie patrzyć).
Nie wiem po co ćwiczysz, bo zajrzałem w Twój profil: "Martwy ciąg:130 a wiecej to nie probuje bo niezdrowo" - rozśmieszasz mnie.
A na kontuzję barku wsztyknij sobie decę - steryd, który także jest lekiem - zobaczysz efekt. W dodatku nie wypowiadaj się na temat koksu, bo jak napisałeś w profilu "mam rozne zainteresowania a kulturystyke traktuje jako dodatek bo nie wypelnia mojego calego zycia a tylko malutka jego czesc i to ta nieprofesjonalna".
Nie rób zamieszania, jak się nie znasz.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
bravo

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sterydy to nie ****a alkohol czy papierosy.
Jak się upijesz to na drugi dzień masz kaca,a
kac po sterydach pojawi się za kilka lat i wtedy kurde zobaczycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
kurde rudolf ,to napewno zadzialalo na wszystkich,ta wypowiedz bylo ostrzezeniem tak ?

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze o co wy się kłócicie, każdy robi to co chce i jeśli drugiemu nie szkodzi to wszystko jest w porządku. naturalni zawsze będą zazdrościć masy sterydowcą a ci naturalnym zdrowia gdy ich coś zaboli. poza tym jeśli ktoś poświęca życie siłowni to jego wybór a gdy dojdzie do maxa na sucho i chce dalej rosnąć to musi wźiąść, pytanie tylko po jakim czasie trenowania...

skinhead skinhead oi oi oi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3479
Strasznie denerwuja mnie ludzie, ktorzy nie biorac koksu patrza na ludzi, ktorzy biora z wyzszoscia i usprawiedliwia swoja "malosc": Ja jestem naturalny a on to koksiarz.

Faktem jest, ze od samego koksu sie nie urosnie - trzeba dawac z siebie wszystko na treningach.

I dziwie sie patrzac z jaka zajadloscia niektorzy tu wyrzucaja innym, ze to sterydowiec i umrze. Na pewno ci co biora dobrze sie orientuja w temacie skutkow ubocznych bo zanim wzieli to sporo o tym czytali ( choc czasem zdarzy sie glab co bierze i nie wie nawet co).
Zreszta co wam do tego, ze ktos bierze.
Nic wam sie od tego zlego nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Rudolf: kac to także kilka milionów szarych komórek mniej - zgodzisz się? jeśli stracisz je, to potencjalnie wymażesz pewne wydarzenia DO KOŃCA ŻYCIA.
Statystycznie alkohol i papierosy są bardziej trujące niż koks - od tego więcej ludzi umarło. Więc przestań pić i siedzieć za komputerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cieszy mnie bardzo, że sprowokowałem do takiej gorącej dyskusji, wynik był raczej do przewidzenia; pogadalismy trochę, ale chyba nikt nikogo nie przekonał; no może za to jesteśmy bogatsi o tą właśnie dyskusję....

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
chyba masz rację. Wielu chce powiedzieć "jestem najmądrzejszy" i krzyczy "koks to g****" może i tak, ale co niektórzy powinni być bardziej obiektywni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metylotestosteron?

Następny temat

SEX i Wirowanie

WHEY premium