SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie w szkole

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
siema, jezeli nie jem bułek w szkole (przez 7godz.), ani nic takiego, nic nie pije itp. to czy to ma wpływ na rośnięcie? często jestem głodny, ale zawsze zapominam zajść rano do sklepu i tak już przez 3 lata nic nie jem w szkole... Chodzi mi o to czy to ma wpływ na rośnięcie w górę. Chodzę do 3 gimnazjum mam 172cm wrostu i jakies 59kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj jest wszystko opisane - https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

Na przyszłość nie zakładaj tutaj tematów bo to dział dla niezarejestrowanych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak może to mieć wpływ na wzrost, jeśli w fazie dojrzewania będziesz się głodził.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
to czy mogę to jeszcze jakoś naprawić, czy te Centrymetry już przepadły na zawsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
to czy mogę to jeszcze jakoś naprawić, czy te centrymetry już na zawsze przepadły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To ile urośniesz głównie zależy od genów, może być tak że jeszcze urośniesz, a może być tak że już tyle Ci zostanie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
zalamales mnie kompletnie : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Prawdopodobnie jeszcze urośniesz ale musisz dostarczać organizmowi budulcu. 7 godzin głodówy o okresie najszybszego wzrostu to jest masakra chłopie. Zacznij jeść co 3 godziny, odżywiaj się zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
A czy bułki słodkie np. jakieś drożdżówki czy bułki z jabłkiem są dobre? Czy muszą to być typowe kanapki z domu. Czasem tam jakiegoś 7 daysa albo 2 zjem ale to sporadycznie. To się narobiło, zamiast jeść to tylko straciłem cenne Centrymetry : ///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Bułki słodkie, drożdżówki i 7 days są dobre ale tylko w smaku
Potrzebujesz zbilansowanej diety. Musisz dostarczać organizmowi węglowodany ( najlepiej o niskim indeksie glikemicznym, białko ( to podstawowy budulec dla mięśni(nabiał, mięso, ryby), wapń ( budulec dla kości- dobrym źródłem jest nabiał ), zdrowe tłuszcze ( oliwa z pestek winogron, olej lniany wysokolinolenowy, olej rybi ). Nie zapominaj o witaminach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
Ja naprawde tego nie wiedzialem, myslalem ze jak nic nie jem to popoprostu bede mial malo kg i to wszystko ale, ze trace na tym wzrost... zalamalem sie szczerze mowiac ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Nie ma się co załamywać. Zmień swoje nawyki żywieniowe i na pewno jeszcze urośniesz. Proces wzrostu trwać może do ok 21 roku życia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LZS

Następny temat

jak zrobić szpagat

WHEY premium