SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie i jakiej firmy brac bjalko ?? pomocy !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
zaczolem dopiero trenowac ( 2 miesiace ) i zamierzam kupic bjalko i zastanawiam sie jakie i prosze o porade
zalezy mi zeby mialo ok 80% albo wiecej i zeby bylo skuteczne
najlepiej jak ktos polecilby mi jakies duze opakowanie
i jeszcze jedno czy bjalko OXYGEN Protein 80% 5000g + Tauryna 250g jest dobre bral ktos to kiedys

POMOCY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale o czym tu mówić...
białko czy cokolwiek innego można dopiero okreslic po diecie- a gsdy jej nie ma- co z prawie 100% pewnością można stwierdzic po treści posta?
przede wszystkim ogólny brak kalorii najpewniej doskwiera pytajacemu- białko wiec bedzie wywalaniem kasy, a takie podejście jest jedynie stratą czasu, energii i zapału/z czasem/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Jeden teamat Ci nie wystarczy ?...

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
Pamiętaj że od samego białka masy nie nabierzesz podstawa jest dieta!! A co do białka to SP80 z Olimpu a jak masz więcej kasy to BX Prolongatum! POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
bjalko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
skup sie najpierw na diecie a nie odrazu zaczynasz myslec o odrzywkach
bez dobrej diery wiele nie zdzialasz

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Ja brałem białko ostrowia i byłem zadowolny
A nie jest drogie..
Pozdro

BJAŁKO

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
po pierwsze pisz ze słownikiem ... pisze się BIAŁKO studencie
po drugie już pytałeś o to i czekaj cierpliwie na odpowiedz w poprzednim poście!!!!!!!!!!!!

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
oxygen z tego co pamietam to firma krzak ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
brak słów; bjałko; na dodatek skuteczne; nie wiem czy nie mylisz bjałka z środkami hormonalnymi; jeżeli jesteś cienkim bolkiem to dużo czasu minie zanim to się zmieni; widzę to po sobie i osobach ćwiczących

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
człowieku warcaj do szkoły i do kuchni, jak zaczynasz trenowac niczego nie kupuj bo po co?
ja nie widze sensu.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Dieta...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mase. jak dawkować? (pomoc w rozpisce)

Następny temat

POCZATKUJACY PROSI O POMOC !!!!!!!!!!!

WHEY premium