SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki zastosowa spalacz tłuszczu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
a przeczytalas to co bylo napisane??

przeczytalas w ogole podwieszone linki??

bo mowisz ze starasz sie jesc lepiej i to juz jest ok... wiec nie brzmisz jakbys czytala... za darmo ludzie tu sobie pomagaja - z dobrego serca... ale jak nie chce ci sie nawet przeczytac kilku artykolow na temat zywienia zanim zaczniesz pytac - to okazujesz brak szacunku pytanemu...

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
twa niewiedza mnie dobija.
wystarczający powód...

eot.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
wixayo przeczytałam i to nietylko na tej stronce. a skoro TY uważasz,ze nie czytalam to lepiej zapytaj a nie oceniaj z góry.

koniu151 hmm... dla mnie to nie jest wystarczający powód!!!
A wogóle jakbym wszystko wiedziała, to bym nie musiała tutaj zadawac pytań, bo niepotrzebowałabym porad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
a teraz jeszcze kłamiesz, że czytałaś.





wyśpi się dziewczyno, a rano naprawdę zajrzyj do pogubionych postów, u góry strony.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
wiesz co? niechce mi sie komentowac tego co piszesz.
Uważaj jak chcesz. Nie będe się tłumaczyła, bo to i tak sensu nie ma. javascript: test('');
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
Jawiem jak się dobrze odżywiac dlatego zaczęłam spożywac głównie ryż, zamiast ziemniaków. Zaprzestałam spozywania posiłków po 19. Na kolację jem lekkie pieczywo waza. Śniadań nie jem wogóle. Staram sie pic dużo wody mienralnej niegazowanej. Ograniczyłam podjadanie wszelkich chepsów i innych zapychaczy żołądka. Nie jem słodyczy, bo właściwie ich nie lubię. A obiady chcę jeśc normalnie tylko w mniejszych ilościach.
I do tego wszystkiego chce zastosowac jakiś spalacz tłuszczu. Aby szybciej schudnąc, bo nie wiem czy same cwiczenia mi coś dadzą.


Ryż zamiast ziemniaków... Hmmm... Wiec nie wiem czemy, ale ja zyje w przeswiadczeniu, ze ryz jest o wiele bardziej kaloryczny od ziemniaków... [ziemniaki kolo 70, ryz ponad 300 kcal na 100g]
I to tak piszesz, jakby sama wymiana ryzu na ziemniaki miala pomoc...

Brak posilkow po 19... Nie o to chodzi... nie powinnas jesc 2-3 godzin przed snem i tyle...

Śniadań nie jesz w ogole - ???? 5-6 posilkow w ciagu dnia, co 2-3 godzin... Śniadanie jest MEGA wazne - bo to posilek po kilkunastu godzinach głodówki...

I mniejsze obiady tu nie pomoga... Policz sobie bilans kaloryczny, uloz diete, zobacz gdzie jestes... nie musisz wiedziec wszystkiego - tylko podstawy... ale mowisz jakbys i tego nie wiedziala... wiec nie ograzaj sie, nie rzucaj - bo to nie ma sensu - sobie tym nie pomozesz - to tobie zalezy na opini ludzi z wieksza wiedza i doswiadczeniem.

Zmieniony przez - wixayo w dniu 2007-12-08 09:16:50

Zmieniony przez - wixayo w dniu 2007-12-08 09:17:59

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1040
Dziewczyno posłuchaj rad które ci piszemy, a wież mi że jak sie do nich zastosujesz to będziesz nam dziękowała.
A wracając do twojego tematu to mogę ci napisać dietę jeśli będziesz chciała,a spalacze są tylko dodatkiem bez których też idzie zrobić formę.
Ja bym widział to tak
styczeń-dieta+trening
luty-dieta+trening+spalacz np:(scorch)
marzec-dieta+trening+spalacz np:(tight)
kwiecień-dieta+trening
Dobrze by było jak byś oprócz aerobiku zaczęła chodzić na siłownię
3razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Ryż zamiast ziemniaków... Hmmm... Wiec nie wiem czemy, ale ja zyje w przeswiadczeniu, ze ryz jest o wiele bardziej kaloryczny od ziemniaków... [ziemniaki kolo 70, ryz ponad 300 kcal na 100g]
I to tak piszesz, jakby sama wymiana ryzu na ziemniaki miala pomoc...

Ziemniaki mają wysoki ig, są gorzej trawione niż ryż...generalnie na redukcji sporadycznie, najlepiej po treningu



Brak posilkow po 19... Nie o to chodzi... nie powinnas jesc 2-3 godzin przed snem i tyle...

godzina przed snem, samo białko wolno wchłanialne, ewentualnie białko + oliwa.



to tak w sprostowaniu.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-12-08 10:49:22

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
Chodzilo w tamtym o to, ze jak zastapi 100 gram ziemniakow 100 g ryzu, to wcale sobie bilansu kcal nie poprawi.

Godzina przed snem?? To jakas literatura, czy twoje IMO ??

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
godzina, a jak komuś nie utrudnia zasypiania to i bezpośrednio przed...to nie moje imo tylko podstawy

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o odzywianie

Następny temat

Spalacz tluszczu - Termal PR i przeciwskazania

WHEY premium