SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tluszczu - Termal PR i przeciwskazania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 597
Witam.. mam pewien problem co prawda nie dotyczacy mojej osoby ale pproszono mnie o rozeznanie sie w temacie..


Otóż czy spalacze efedrynowe typu wspomniany wyzej thermal Pro (wlasciwie o niego chodzi) czy moga miec przeciwskazanie dla osoby ktora miala zakrzepowe zapalenie zyl. Czy sredek ten moze zwiekszysc krzepliwosc krwi? bo to ze zwieksza cisnienie to wiem ale to chyba niema wielkiego znaczenia w takim przypadku.

Czy taka osoba mzoe zayzwac taki srodek?

Płeć: Kobieta

Wiek: 22

Waga: 64

Wzrost: 175

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 15-20

Aktywność w ciągu dnia: studia - mala

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie

Odżywianie: zwykla domowa dieta

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: raczej brak

Stan zdrowia: zakrzepowe zapalanie zyl

Preferowane formy aktywności fizycznej: rowerek stacjonarny codziennie 20-40 min

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nieprofesjonalne sciemy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
ale to nie jest tak ze ja teraz zaczynam redukcje, ciagne ja jzu z 2 -3 miechy od miesiaca zero efektow a w ten tydzien kolejne 3 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
# zwiększenie przepływu krwi przez tętnice wieńcowe, mózgowe i zaopatrujące mięśnie prążkowane
# zmniejszenie przepływu przez tętnice trzewne oraz zaopatrujące skórę


zapytaj w zdrowiu...tak będzie najlepiej.

btw po co aż taki spalacz?
wszystko inne już testowała?
imo efedryna to zabawka do cięcia na "żyletę".

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 597
ona wlasciwie nie cwiczy i nie chce robic radykalnej diety.. wiec chyba zaden delikatny spalacz nic nie da.
dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
Jak nie zrobi diety, to zaden spalacz nic nie da...


efedryna to nie jest zabawka

Jak to bierzesz efedryne, to prawie tak jakbys bral amfe. Branie efedryny jako "dopalacza" na treningach bez wcześniejszego wyrobienia sobie tolerancji na jej uboczne działania jest błędem. Chociaż badania pokazują że pozwala zwiększyć to intensywność treningu, jednocześnie stwarza RYZYKO GWAŁTOWNEGO WZROSTU CIŚNIENIA KRWI MOGĄCEGO PROWADZIĆ DO ŚMIERCI.

Poza tym nie zaleca sie efki przy lub po jakichkolwiek problemach sercowo-naczyniowych.

Ja tego nie próbowałem - wiec nie bede moralizowal, bo tez duzo dobrego czytalem o efedrynie i nawet kiedys myslalem, ale dopoki nie jest to konieczne i co innego dziala - to sobie odpuszcze. Takie moje zdanie.

Zmieniony przez - wixayo w dniu 2007-12-08 09:48:45

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
RYZYKO GWAŁTOWNEGO WZROSTU CIŚNIENIA KRWI MOGĄCEGO PROWADZIĆ DO ŚMIERCI.


to chyba przy dawkach 200 mg ed

generalnie efedryna ma to do siebie, że daje radę i bez diety,
ale po odstawieniu waga wróci.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
moze i koniu masz racje, ze na ogol dawka by musiala byc sowicie przesadzona, zeby cos takiego sie stalo... ale efedryna to efedryna ,a kazdy jest inny i jak juz pyta to niech zna ryzyko

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 166
Odradzalabym thermale na efedrynie kazdemu. Stosowalam te specyfiki dobrych kilka lat temu w celu odchudzania....a teraz mam efekty...problemy z cisnieniem, problemy z pulsem. Moje tetno potrafi dochodzic do 240 uderzen na minute, bez wzgledu na to czy sie ruszam czy sie nie ruszam...a serce malo nie wyskoczy z piersi. Jestem umowiona z kardiologiem na piatek, trzeba bedzie to leczyc....Odradzam - jestem pewna ze to po tych specyfikach z efedryna. Czytalam o tym, ze mozna miec problemy z sercem, ale jak to zwykle bywa w mlodym wieku - zbagatelizowalam myslac, ze mnie to nie dotyczy i nie spotka...Mylilam sie...Odradzam -nie warto!

dańcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 166
dodam jeszcze, ze bralam w dawkach nawet mniejszych niz zalecane, stosowalam jako wspomagacz treningu, to byla przygoda z 2 opakowaniami w ciagu 2 lat wiec mysle ze wcale nie duzo....

dańcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 298
To, ze kolezanka nie ma jako takiej diety nic nie przeszkadza, spalacz i tak zrobi swoje podczas treningu. Ja tak robilem i schudlem 30kg wiec mi tu nbzdur nie gadac '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
podpinajac sie pod temat thyrotherm wkoncu zawiera ta efke czy nie?
bo biore tydzien i ladnie wycina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
nie ma,
w tydzień nie da rady stwierdzić czy wicina, pewnie woda schodzi.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki zastosowa spalacz tłuszczu?

Następny temat

Zbijanie wagi ale...

Wiecej