SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
Witam mam 16 lat cwicze okolo 7 miesiecy z czego pierwszye 3,5 miecha to niewiem czy mozna nazwac treningiem zero diety itd... z dieta cwicze juz 3-4 miesiace i zauwazylem ze staje na wadze... zmienilem niedawno trening ale dalej nic... wiec postanowilem zakupic kreatyne vitalmaxa zielona i do tego dostalem dextroze ktora jem tylko po treningu.... mam gainera ale staram sie unikac jego spozywania bo niedosc ze niesmakuje to slyszalem ze lepiej wiecej jesc a nie.... mam 75 kg i 180 cm wzrostu i teraz pytakno o trening powieniem robic fbw czy normalny trening 3-4 dniowy tak aby trenwoac kazdy miesien raz na 1 tydzien ??? z gory rhx za odpowiedz... mam jeszce dostac w krotkim czase omege 3-6-9 i cynk...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
Nie pomyliłem się tylko ty mnie nie rozumiesz. Ćwiczysz daną parie (plecy+biceps)-poniedziąłek,robisz dzień przerwy i ćwiczysz następną partie(klata+tric)-środa, robisz dzień przerwy i ćwiczysz następną partie (naramienne, przedramiona,nogi)-piątek, robisz dzień przerwy i od nowa następna partia(plecy+bic)-niedziela, dzień przerwy i następna partia(klata+ tric)-wtorek,itd. jak nie rozumiesz to napisz to ci to rozpisze dokładnie.
jeżeli chodzi o nogi to poczytaj https://www.sfd.pl/Masowy_trening_nóg-t179113.html,
tu też masz przykłady ćwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
aha zapomnialem dodac ciwcze na mase i chce ja zwiekszyc do okolo 83 kg :) a pozniej na zaczac trening na rzezbe... myle zeby w tym roku zrobic 3 cykle na kreatynie 2 pierwsze na mono i trzeci na cp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
Wklej trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
niemam go na kompie musilabym przepisywac ale ten trening przepisalem od kogos z sfd mial podobny staz i chcial osiagnac to co ja czyli zwiekszenie masy... kilka osob go zkorygowalo i wziolem efekt koncowy ^^ to czy powinienem robic to fbw ????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
Z 3-4 miesięcznym stażem możesz przejść na split.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
hmm a moge robic spilt 6x na tydzien... bo jak ciwcze raz w tygodniu np bic to mi sie wydaje ze jest to zamalo jaby robic kazda partie miesni 2x na tydzien ??? oczywiscie bym to rozmiescil a czasu na trening mam duzo.... a regeneracja mysle ze jakbym to dobrze rozmiesicil to by bylo np klatka i tric w poniedzialek i czwartek,bicek i plecy wtorek i niedziela , i np ramiona i nogi w sroda sobota ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
Chcesz ćwiczyć 3 razy w tygodniu daną partię mięśni ramion? Nie przesadzaj. Więcej nie zawsze oznacza lepiej.
Poza tym klatka i plecy mają zbyt mało czasu na regeneracje.
Pamiętaj że to podczas regeneracji mięsień rośnie i musisz tych okresów pilnować.
Moja propozycja;
PONIEDZIAŁEK;
plecy+bic
ŚRODA;
klata+tric
PIĄTEK;
naramienne+przedramiona+nogi
NIEDZIELA;
plecy+bic
WTOREK;
klata+tric
itd.
Jeżeli będziesz miał dobry intensywny trening bicepsa to gwarantuje ci że go poczujesz.
Poza tym jeżeli będziesz miał dużo czasu to myśle że nie będziesz miał problemów z trzymaniem diety.
pzr

Zmieniony przez - Fokus_pok w dniu 2009-04-19 11:53:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
ok jeszcze jedno pytanko czy napewno na regeneracje mi starczy wtedy czasu :D ? jak tak to ok i wielkie dzieki ze chociaz ty cos pomagasz =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
Będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
ok mam jeszcze prosbe co moge robic w PIĄTEK;
naramienne+przedramiona+nogi jakie ciwczenia znaczy na nogi mam... chodzi mi ile serji i jakie ciwczenia mam do dyspozycji sztange lawke wielkofunkcyjna hantle niemam narazie drazka ale postaram sie dokupic :) z gory thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
aha a pozytam napisalen ze w niedziele i w poniedzialek mam robic bic... hm czy moim zdaniem to niepasuje niepomylilo ci sie cos ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest grane?????

Następny temat

deload?

WHEY premium