SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki cykl duzy staz.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
Witam planuje od dłuższego czasu cykl,miałem to zrobić już w tamtym roku.ale postanowiłem zrobić mocna redukcje,dlatego tez zjechałem z 96 na 84,aktualnie ,i miało iść
1-14 enan 250e5d
1-6 meta 30mg/ed
Ale stało się inaczej.kontuzja .barku.moglem robić tylko nogi i ręce.i jestem ponad 2 miesiące w plecy. i teraz chce zrobić cykl mase
ale cos krócej najlepiej 10 tygodni.i co wziasc na taki okres??enana chyba niema sensu za krotko.
a prologatum plus metka??
tesc pro 10 tygodni i metka 6.co o tym myslicie??

1. WIEK:26
2. WAGA:86 (kiedyś 99k)
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:44(kiedys47)
-klatka:nie mierze
-udo:tez nie mierze
-talia:87
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od lutego 2005roku
6. DIETA:jest dopięta
-białko:2.4
-węglowodany:4
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING: 4razy w tygodniu masa,sila
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF% 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):nie
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:wlosy sa
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:rekord był 182
-martwy ciąg: serie 190x6
-przysiad: 180x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Prolo to enan polec propa i na koniec daj metke.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Enana pociagnalbym dluzej jak 10tyg. Chcesz sie w tym czasie zamknac. Wiec na pierwszy kontakt wybralbym w Twoim przypadku jeden srodek, mete. Pociagnij ja sobie 8 tyg w dawkach 20-30mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
stojeden
Prolo to enan polec propa i na koniec daj metke.


Mógłbys to rozpisac? Bo zaciekawił mnie ten cykl


Jak wyzej metanabol solo z cala gama dodatków jak heparegen, probiotyki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
47 w łapie , przebyte cykle brak ?
Nie jesteś czasem zielony jak Hulk?
A tak poważnie za krótki ten cykl planujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
180cm i 47cm reka to nie jest tak wiele. 170cm i 47cm reka to jest duzo. Goscie po 200cm wzrostu maja rece po 52-54cm bo jest gdzie nawalic ten miesien jak koscic gruby.
Imo pierwszy cykl 6-8 tyg sama meta ewentualnie solo prop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Powiem Ci tak, mimo wszystko odpusc sobie mete na pierwszy raz. Prop solo zrobi robote przez te 10 tyg., a jak Ci sie spodoba to wejdzoesz na mostek i pozniej dorzucisz soboe metke. Szkoda bebechy od razu ryc.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
47 bylo przy wadze 99 teraz mam wagi ok 84.i jest kolo 43..;)Jeśli chodzi o cykle to brak.bo raz trafiłem na metkę feke.i nic z tego nie wyszło.ktoś może rozpisać prole??jaka dawka przez ile?Ja myslalem o 2 srodkach metka+ tesc
ale ma sens brać enana przez 10 tygodni???

?z goy dzieki..Pzdr


Zmieniony przez - jara200 w dniu 2017-02-28 19:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
zbytnio nie ma. musialbys uderzyc w propa, skoro 10 tygodni to jest maks jaki mozesz przeznaczyc.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
10 tygodni raczej.bo potem juz raczej niedam rady.a minimum na enanie to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
stojeden
Powiem Ci tak, mimo wszystko odpusc sobie mete na pierwszy raz. Prop solo zrobi robote przez te 10 tyg., a jak Ci sie spodoba to wejdzoesz na mostek i pozniej dorzucisz soboe metke. Szkoda bebechy od razu ryc.


Pierwszy cykl 10 tygodni prop i potem mostek a na koniec metka?
Czyli szkoda ryc bebechy przez powiedzmy 6 tygodni z dawkami 30mg ed i zrobic delikatny pct na pierwszym cyklu z metka ale nie szkoda ryc po 10 tyg spędzonych na propie i mostku dalej na tesciu a potem od razu wskakiwac na metke?
Nie wierze ze takie rzeczy tutaj czytam.
Prosze Cie kolego bardzo grzecznie nie udzielaj sie w tematach o których nie masz zielonego pojecia,
To nie jest juz pierwszy raz.
Krzywde ktos jeszcze sobie zrobi przez Twoje rady.
Tradycyjnie autor moze miec problem z pct i dojsciem do ladu z hormonami płciowymi ale Ty sie wypniesz a on bedzie latal po endo. jak juz nieraz to mialo miejsce tutaj...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedwkowanie t5

Następny temat

Jakie dawkowanie odbloku po propie ?

WHEY premium