SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki cykl duzy staz.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no fakt faktem trochę bez sensu robić most żeby potem dać metę. Ogólnie most po tych 10 tygodniach propa to bez sens, bo nie ma po czy się mostkować. a po drugie skoro gość chce tylko 10 tygodni to nawet nie ma co wspominać o moście.
jak pierwszy cykl to faktycznie max 10 tyg, próba pct i jak wszystko będzie oka, to potem myśleć o kolejnych bardziej złożonych cyklach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie wiem jak to jest z tymi 10 tyg autora, ale wszyscy wiemy jak to jest i ze na 10 tyg sie nie skonczy

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
SalvatoreLucania
stojeden
Powiem Ci tak, mimo wszystko odpusc sobie mete na pierwszy raz. Prop solo zrobi robote przez te 10 tyg., a jak Ci sie spodoba to wejdzoesz na mostek i pozniej dorzucisz soboe metke. Szkoda bebechy od razu ryc.



Tradycyjnie autor moze miec problem z pct i dojsciem do ladu z hormonami płciowymi ale Ty sie wypniesz a on bedzie latal po endo. jak juz nieraz to mialo miejsce tutaj...


kazdy, bez znaczenia na cykl, moze miec problem z dojsciem do ladu. czy po samym propie, czy po czymkolwiek innymi, ale myslalem, ze powinienes to wiedziec.
a ludzie, ktorzy lataja po endo przez cykle to ludzie, ktorzy cos spieprzyli w cyklu, bo ile razy widzi sie posty typu, skonczylem propa 6 dni temu rozpiszcie mi pct. tak wiec to tylko glupota i niewiedza ludzka sprawia, ze laduja u lekarza.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Daj enan na 12-16 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Gosc pisze ze moze tylko 10 tyg a Ty do niego z 12-16tyg enan

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
k***a przez ciebie nie mogłem edytować posta bo spamujesz tutaj nie wiem tak naprawdę w jakim celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Do autora dlaczego nie dasz rady? Weź zrób to porządnie albo wcale. Daj enan skoro tak bardzo chcesz na 12-16 tyg bo to jedyny rozsądne wyjście dla ciebie. Mety nie dawaj bo i tak jej nie ogarniesz i jedyne co na pierwszym cyklu zrobisz jak większość to w ch** wody trochę mięśnia i tłuszcz. Poza tym metę i jej skutki uboczne nie tak łatwo kontrolować jak testa po poprostu test nie jest taki mocny ale przy dłuższym stosowaniu więcej Ci po cyklu zostanie. Jak wszystko dopniesz to wejdzie trochę czystej masy. Kontroluj estradiol, powodzenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Jak mozna uwazac ze 10 tyg propa to nie cykl i lepiej nie robic wcale, ale juz 12 tyg enana bedzie porzadne.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Czekaj bo chyba widzisz jakieś posty ktorych ja nie widzę. Hmmm gdzie coś na temat propa pisałem? autor uparł sie na enan więc staram się ułożyć cykl pod niego i pod to co prawdopodobnie ma w domu. Wiadomo że cykl na propie 10tyg będzie też okej. Ale jak ma towar na chacie to niech dokupić trochę i leci na enanie którego może bić co 5 dni co też jest plusem w pierwszym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Zgadza sie. Widze ze chyba autor mnie zmylil, bo on chyba myslal ze prolo to prop, przynajmniej tak zrozumialem. Nevermind, nie spinajmy sie, bo po co

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedwkowanie t5

Następny temat

Jakie dawkowanie odbloku po propie ?

WHEY premium